Головна / Земля / Виявлена риба, вживання якої дає ефект ЛСД

Виявлена риба, вживання якої дає ефект ЛСД

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 оцінок, середнє: 4,00 из 5)
Загрузка...
 
 

Можна абсолютно спокійно стверджувати, що якщо люди захочуть додати вечірці градус, то першим ділом вони точно не подумають про дуже велику рибу. Однак саме так розважалися люди у часи Римської імперії.

2441043778189353344ab7d500a7548c

Вживання в їжу риби, яка називається Сарпа Сальпа дає ефект, аналогічний прийому ЛСД. Також її використовували в полінезійських ритуалах, а в арабських країнах вона відома як «риба, яка дарує мрії».

Однак їхати за нею потрібно досить далеко — зловити її можна, починаючи від вод західного узбережжя Африки і закінчуючи Середземномор’ям. Іноді її називають морським лящем — врахуйте це на той випадок, якщо хочете замовити в ресторанах тих регіонів рибне блюдо і не плануєте, щоб ваша власна голова відправила вас в подорож.

Люди, які використовують рибу для отримання задоволення, зустрічаються не дуже часто, проте такі випадки бувають. Приміром чоловік, який відпочивав у 1994 році на Лазурному Березі, спробував морського ляща і отримав у відповідь затуманений зір, м’язову слабкість, а також блювоту, не кажучи вже про розмовляючих тварин, які на наступний день стали заважати йому вести машину. Через 36 годин симптоми зникли, а разом з ними — і спогади про все, що було в цей період. Тому будьте обережні, пробуючи незвідану кухню далеких країн.

 
Loading...
comments powered by HyperComments