Головна / Поради / Виразка 12 палої кишки: лікування

Виразка 12 палої кишки: лікування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Таке захворювання, як виразка 12 палої кишки являє собою виразку, рану стінки дванадцятипалої кишки. Проникнути ця недуга може навіть до глибоких шарів (м’язовий шар) стінки, викликаючи при цьому кровотечу. І якщо вчасно не почати лікування виразку, то наслідки можуть виявитися для людини надзвичайно серйозними.

Виразка 12 палої кишки: лікування

Як правильно лікується виразка 12 палої кишки: основні рекомендації

Ефективне лікування виразкового захворювання повинно бути комплексним і складатися з визначених етапів:

  1. Лікування, яке допоможе усунути хелікобактерну інфекцію;
  2. Лікування, в результаті якого знизиться рівень кислотності в шлунку і прискориться процес загоєння виразки;
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Застосування дієти.

Людина, у якої було діагностовано виразка 12 палої кишки, повинна в обов’язковому порядку дотримуватися певного раціону харчування. Слід відмовитися від вживання напоїв, що містять алкоголь, кави, а також занадто холодних або гарячих страв, грубої, гострої, солоної і смаженої їжі. Ще одна обов’язкова умова — вживання їжі повинно бути частішим (через 4 години), і порції при цьому повинні бути невеликі. А щоб процес загоєння проходив максимально швидко, краще віддати перевагу продуктам, у складі яких є велика кількість вітамінів і білка.

Щодо лікування виразки за допомогою лікарських препаратів, то воно проходить за стандартною схемою, що включає в себе засоби вісмуту, інгібітори протонової помпи (езомепразол, пантопразол, рабепразол, омепразол), антибіотики. Підбором способу лікування, дозування і його тривалістю повинен займатися тільки кваліфікований фахівець.

Лікування виразки за допомогою хірургічного методу

В певних випадках, до яких відноситься поява інтенсивного шлунково-кишкової кровотечі, перфорація виразки, непрохідність пілоричного каналу, необхідно вдаватися до оперативного втручання. І в таких ситуаціях можуть проводитися операції двох видів:

Резекція шлунка — в ході такого оперативного втручання видаляється 2/3 шлунка, а також виконується з’єднання з кишечником його частини, яка залишилася;

Ваготомія являє собою перетин нервів, які стимулюють секрецію в шлунку. Якщо цей процес відбувається дуже інтенсивно, то виразка 12 палої кишки буде повертатися повторно.

Людям з виразковою хворобою хірургічні способи лікування лікарі призначають лише в крайніх випадках, так як вони можуть викликати досить велику кількість ускладнень.

 
Loading...
comments powered by HyperComments