Главная / Людина / Вірність чоловіків і жінок можна визначити по фотографії людей

Вірність чоловіків і жінок можна визначити по фотографії людей

Команда фахівців з Австралії провела унікальні спостереження, в ході яких з’ясувалося, що представники сильної статі можуть обчислити, наскільки дівчина вірна своєму хлопцеві, використовуючи звичайне зображення.

4358784e10dec836a5de52deffcb1637

Іншими словами, чоловік може визначити схильність дівчат до зради, дивлячись на фотографію жінки. Такий висновок група науковців зробила після здійснення комплексних випробувань. Слід зауважити, що в процесі реалізації спостережень психологи задіяли окрему категорію хлопців. Всім респондентам були запропоновані знімки представниць слабкої статі. Після перегляду юнаки повинні були назвати дам, які, на їхню думку, більше за інших схильні до зради.

Для отримання точних даних дослідники використали 34 зображення. Крім того, фахівці попросили добровольців визначити надійність жінок, ґрунтуючись на зовнішніх даних дівчат. Виявилося, що завдяки фотознімкам чоловіки змогли точно вгадати тих дам, які більше 2 раз зраджували своїм другим половинкам.

Відзначається, що після проведення експериментів лікарі попросили респондентів обчислити по фотографії шахрая, однак підсумки дослідів не змогли дати таких же успішних результатів, як у випадку з жінками.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments