Головна / Технології / Віртуальні ігри на звичайному дитячому майданчику

Віртуальні ігри на звичайному дитячому майданчику

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Loading...
 
 

Hybrid Play — це пристрій, який використовує датчики руху для перетворення дитячих майданчиків в місце проведення віртуальних ігор. Технологія дозволяє перетворити реальний світ у віртуальну реальність без використання високотехнологічного і дорогого обладнання. Тепер можна створити світ комп’ютерних розваг прямо на дитячому майданчику у дворі або в найближчому парку.

foto_cikavosti_27.10.2014-012

Датчики руху розміщуються на всіх поверхнях, які планується задіяти в грі (гойдалки, гірки тощо). Далі бездротові сенсори перетворять весь майданчик в «фізичний інтерфейс» для відеоігри на електронному пристрої на базі Android або iOS. При цьому датчики адаптовані для роботи з рухомими об’єктами (наприклад, гойдалками). Сенсори захоплюють рух на майданчику і передають всю інформацію на смартфон або планшет. Таким чином діти, що бавляться у дворі, обладнаному датчиками Hybrid Play, стають героями віртуальної гри, а кожна їхня дія втілюється на екрані електронного пристрою. До речі, корисні та цікаві ігри на комп’ютер ви можете завантажити зі сайту Torrent4Game.com.

Вся технологія управляється процесором Arduino (компанія Arduino займається створенням апаратно-програмних засобів для побудови простих систем автоматики і робототехніки). Сенсори, що розпізнають рух (акселерометри і гіроскопи), кріпляться до поверхні за допомогою кліпс розміром від 2 до 4 сантиметрів. Для з’єднання з електронним пристроєм використовується Bluetooth (2.0 і 4.0). Живлення здійснюється за допомогою літій-полімерної батареї ємністю 2000 мА.

Читайте також: Відеоігри покращують роботу мозку літніх людей

Що стосується ігор, то в даний час доступні тільки дві: Space Kids (де діти, які виступають в ролі комп’ютерних персонажів, збирають артефакти у відкритому космосі) і Puzzle City (пригодницька гра з пошуком секретів). В майбутньому компанія обіцяє безліч ігор. Більш того, ПО для Hybrid Play відкрито для програмування, тому сторонні розробники також зможуть створювати ігри.

Як підсумок: Hybrid Play — це унікальна технологія, що використовує доступні ресурси, які є в кожному дворі в будь-якому місті. Таким чином, діти зможуть грати в улюблені комп’ютерні ігри і перебувати на свіжому повітрі, розвивати навички комунікації та взаємодопомоги.

Hybrid Play - це пристрій, який використовує датчики руху для перетворення дитячих майданчиків в місце проведення віртуальних ігор. Технологія дозволяє перетворити реальний світ у віртуальну реальність без використання високотехнологічного і дорогого обладнання. Тепер можна створити світ комп'ютерних розваг прямо на дитячому майданчику у дворі або в найближчому парку. Датчики руху розміщуються на всіх поверхнях, які планується задіяти в грі (гойдалки, гірки тощо). Далі бездротові сенсори перетворять весь майданчик в "фізичний інтерфейс" для відеоігри на електронному пристрої на базі Android або iOS. При цьому датчики адаптовані для роботи з рухомими об'єктами (наприклад, гойдалками). Сенсори захоплюють рух на майданчику і передають всю…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
0
 
Loading...
comments powered by HyperComments