Главная / Людина / Вітамін В3 знижує ризик розвитку раку шкіри

Вітамін В3 знижує ризик розвитку раку шкіри

Нове дослідження австралійських вчених з Університету Сіднея показало, що вітамін B3 може скоротити ризик виникнення нових видів раку шкіри. Було встановлено, що рік лікування Нікотинамідом – формою вітаміну B3 – значно знизив ризик розвитку немеланомного раку шкіри у пацієнтів з високим ризиком.

19dba7282f3a718d9f30586b170a4248

Всі 386 учасників дослідження мали історію раку шкіри, що збільшувало ризик розвитку нових випадків раку. Отримані результати показали, що прийом Нікотинаміду 2 рази в день протягом 12 місяців знижував імовірність розвитку нових випадків немеланомного раку шкіри на 23% порівняно з контрольною групою, яка отримувала плацебо, та скорочував захворюваність передраковими сонячними плямами приблизно на 15%.

Нікотинамід є безпечним і доступним засобом у більшості країн, відзначають фахівці. Отримані дані мають потенціал скоротити захворюваність на рак та зменшити економічні витрати на лікування раку шкіри – найпоширенішого виду раку у світлошкірого населення у всьому світі, кажуть експерти. Дослідники сподіваються, що ці дані будуть негайно переведені в клінічну практику. Тим не менше, люди з високим ризиком розвитку раку шкіри і раніше повинні практикувати безпечну поведінку на сонці, використовувати сонцезахисні креми і регулярно проходити огляди у лікаря.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments