Главная / Людина / Візитки Стіва Джобса з Apple, Pixar і NeXT продали на аукціоні за $10 000

Візитки Стіва Джобса з Apple, Pixar і NeXT продали на аукціоні за $10 000

 
 

Приватна школа Марін Скул продала на аукціоні в Каліфорнії візитні картки засновника Apple Стіва Джобса. Один з учасників торгів заплатив за них 10 000 доларів.

nulsa-1

Візитки Джобса відносяться до тих часів, коли бізнесмен був главою компанії NeXT і головою ради директорів Apple and Pixar. На кожній картці зазначено його ім’я «Steven P. Jobs», назва фірми, посаду, а також логотип компанії.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Візитні картки були виставлені за стартовою ціною в 600 доларів. За кілька днів вартість лота зросла до 10 500 доларів, учасники аукціону зробили 47 ставок. Покупцем став виконавчий директор стартапу Stacks.co, який, судячи з опису на сайті, планує здійснити революцію на ринку візитних карток.

Читайте також: 

За словами розробника сервісу, він вклав у лот свої власні гроші, щоб допомогти приватній школі Марін Скул і прорекламувати свою компанію.

stevejobs3-viz-1

Нагадаємо, в середині квітня глава Apple Тім Кук виставив на інтернет-аукціон зустріч з ним за ланчем в штаб-квартирі Apple в Купертіно, Каліфорнія, щоб зібрати кошти для правозахисного центру імені Роберта Ф. Кеннеді. За три тижні ставка переможця досягла $200 000, хоча спочатку Тім Кук готовий був поспілкуватися за $100 000.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments