Главная / Інтернет / «ВКонтакте» збирається запустити власну систему грошових переказів

«ВКонтакте» збирається запустити власну систему грошових переказів

Популярна російська соціальна мережа «ВКонтакте» запустить систему фінансових переказів через сторінку користувача. Схожа опція є зараз в «Однокласниках».

Автори проекту кажуть, що здійснити переказ можна буде за допомогою будь-якої банківської картки, при цьому номер одержувача знати не обов’язково. Фінансові кошти будуть переводитися конкретному користувачу на номер його запису у «ВКонтакте». На яку суму будуть обходитися транзакції — поки не повідомляється.

Згідно зі статистикою, 41% користувачів користуються банківськими картами, 22% — смс-виплати, 19% — електронними гаманцями і 17,5% — терміналами для оплати. Наприклад, «Однокласники» організували роботу такої функції ще на початку року. До свого профілю можна прив’язати відразу кілька карт, а сума переказу може досягати 75 000 рублів.

Співробітники «Яндекс. Гроші» кажуть, що в нинішньому році кількість переказів між електронними гаманцями за допомогою системи піднялося на 74%. а кількість перекладів з картки на картку збільшилася в два рази.

 

 
comments powered by HyperComments