Главная / Людина / Влада Індонезії підтвердили, що старожилу Яви 145 років

Влада Індонезії підтвердили, що старожилу Яви 145 років

Управління обліку населення і запису актів цивільного стану (Disdukcapil) району Сраген на головному індонезійському острові Ява підтвердило правильність видачі місцевому жителю Содімеджо (Sodimejo) внутрішнього посвідчення особи, в якому зазначено, що він народився 31 грудня 1870 року, повідомляє у вівторок новинний інтернет-портал Tribunnews.com.

399286fa01827fa8ed906402dcdb0f4a
«Зазначені в посвідченні «дідуся Ґото» (Mbah Gotho — так зазвичай звуть Содмеджо односельці) дані підтверджені Disdukcapil як справжні, а не сфабриковані«, — підкреслює портал.

За повідомленнями британських ЗМІ, «дідусь Ґото» пережив десятьох братів, чотирьох дружин і всіх своїх дітей. Зараз навіть його онуки вже самостійні, і у нього не залишилося мети у житті, від якого він, за власними словами, втомився. Однак місце на кладовищі, підготовлене для Содімеджо, за словами його онука, ще в 1992 році, досі пустує.

На думку експертів, підтвердити вік Содімеджо незалежно навряд чи вдасться. «Літні яванці, особливо з сільської місцевості, часто вважають свої роки не за загальноприйнятим календарем, а за традиційним сільськогосподарським циклом, що налічує лише 210 днів. Помилка у багато років тому легко могла перекочувати в офіційні документи, закріпитися в них — і зберігатися і донині», — сказав один з них.

 
comments powered by HyperComments