Главная / Фото / Вражаючі акведуки (фото)

Вражаючі акведуки (фото)

 
 

Ці судноплавні акведуки або, просто кажучи водні мости, виглядають просто чудово, хоч і побудовані в різний час і в різних куточках нашої планети.

(10 фото)1. Акведук Понткісіллте
Любителям поплавати на каноє варто обов’язково спробувати хоча б раз у житті переплисти цей акведук. Побудована ця споруда ще в початку 19-го століття і до цих пір вважається однією з найбільш популярних пам’яткок Уельсу.


2. Акведук Дундас
Дундас являє собою викривлений судноплавний акведук. Ця будівля, що є першою гідротехнічною спорудою, внесена в список «Стародавніх пам’ятників» Великобританії.


3. Акведук Бартон Свінг
Цей акведук є єдиним у світі, який до цих пір використовується для руху суден. Великі кораблі можуть пропливати під низом споруди, а туристичні човни по верху.


4. Акведук Лангділ
Цей акведук нагадує затоплене поле, магістраль перетинає N13. Раніше споруда була зміщена трохи на захід, але потім перероблена в акведук, який можна побачити і сьогодні.


5. Акведук Едстон
Цей акведук унікальний тим, що прогулюючись берегом каналу, ви будете йти на рівні суден для каналів через розташування дороги і дна каналу на одному рівні.


6. Акведук Велувимір
Акведук Велувимір розташований неподалік від Хардервейка, Нідерланди, і перетинає дорогу N302. Його довжина складає 25 метрів, ширина 19 метрів, а глибина води – 3 метри. Щодня по дорозі під акведуком проїжджає близько 28 тисяч автомобілів.


7. Акведук Бріар
Цей акведук був побудований з 1890 по 1896 року через Британський канал. Завдяки своїй довжині 662,7 метра він вважається найдовшим акведуком в світі.


8. Акведук Пон-дю-Гар
Акведук Пон-дю-Гар перетинає три магістралі і перехрестя з круговим рухом. Його довжина становить 498 метрів, а ширина – 46 метрів.


9. Акведук Хаверуд
У літні місяці акведук Хаверуд привертає до себе безліч яхт, швидкохідних катерів та туристів. Побудована ця споруда була ще у 1865-1868 роках.


10. Акведук Магдебург
Цей акведук вважається найбільшим у світі. Розташований він у Німеччині і перетинає річку Ельбу. Для його зведення було 24 тисячі тонн сталі і 68 тисяч кубічних метрів бетону.

 

Натхнення: daypic.ru

 
comments powered by HyperComments