Главная / Людина / Все людство говорить на одній мові

Все людство говорить на одній мові

Як не згадати історію про Вавилонську вежу, до спорудження якої всі люди спілкувалися однією мовою, але розгнівавши богів, втратили цю здатність назавжди. Міжнародна група вчених лінгвістів в яку увійшли представники США, Німеччини, Аргентини, Швейцарії та Нідерландів провела широке дослідження і прийшла до сенсаційного висновку — всі люди говорять на одній мові!

8f92db29004be7525e68a44668578a13
У своєму дослідженні вчені за допомогою спеціально створених для вивчення даної проблеми програм, провели аналіз 100 базових слів в 3700 різних мовах, що становило 62% від всіх існуючих у нашому світі мов. Результати досліджень показали, що у всіх мов у світі є приховані спільні корені. Для базових слів, люди незалежно від їх походження і місця проживання, вибирають одні й ті ж звуки.

Ця властивість універсальна для всього людства, а отже, зв’язок між звучанням слова і його значенням зовсім не випадковий, як вважалося раніше. Люди використовують одні й ті ж звуки для вимови своїх базових слів.

Чому так відбувається і в чому причина — вчені поки не знають і висувають свої припущення про те, що ця властивість допомагає дітям вивчити головні слова на початку життя — ці звуки допомагають дітям оволодіти мовою. Може так проявляються особливості людського розуму і способи взаємодії людей один з одним.

Тому легенда про «Вавилонську вежу», яка стала причиною того, що люди перестали говорити на одній мові, не така вже й легенда. Може якісь вищі сили дійсно внесли зміни в свідомість (мозок) людей, які призвели до втрати можливості спілкуватися однією мовою, але в людей залишилися вказівки на існування єдиної мови спілкування і які якраз і виявили вчені.

 
comments powered by HyperComments