Главная / Технології / «Все змінюється з iPad»: новий рекламний ролик Apple (відео)

«Все змінюється з iPad»: новий рекламний ролик Apple (відео)

 
 

Apple випустила нове рекламне відео для iPad, в якому показала, як користувачі використовують пристрій в роботі і житті. Кожна з цих історій надихає компанію. Відео з’явилося на офіційному каналі Apple в YouTube.

07-05-15-foto-600x380-1

У ролику Apple робить акцент не на об’єкті реклами, а на користувачах. У кліпі «Everything Changes with iPad» показані власники планшетного комп’ютера з усього світу, які грають, вчаться, розважаються, працюють: кожному ґаджет допомагає краще справлятися зі своєю діяльністю. Гасло відео «Все змінюється з iPad».

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
На сайті Apple також з’явився новий розділ «Everything Changes with iPad», в якому перераховано кілька додатків для планшетного комп’ютера.

«IPad може змінити те, як ви робите справи кожен день. Створіть новий проект, вчіться новим знанням або почніть нове хобі. Ми зібрали кілька наших улюблених програм та ідей, які допоможуть вам почати », — йдеться на сайті Apple.

Читайте також: 

Флагманський планшет Apple iPad Air 2 був представлений у жовтні минулого року. У пристрої використовується 9,7-дюймовий дисплей Retina і 64-бітний процесор A8X з потужною графікою, пов’язаний з співпроцесором M8, який відповідає за обробку даних з датчиків руху. iPad Air 2 товщиною 6,1 мм — найтонший у світі, стверджують в Apple. Планшет отримав антиблікове покриття, яке поглинає відображення на 56%.

Натхнення: macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments