Главная / Екологія / Всесвітнє потепління-шляхи врятування

Всесвітнє потепління-шляхи врятування

Всесвітньо відомий голлівудський актор і громадський діяч, Леонардо Ді Капріо небайдужий до захисту навколишнього середовища і неодноразово виступав з різними акціями, присвяченими різним питанням ресурсовикористання. У 1998 році він організував свій фонд, присвячений захисту останніх збережених незайманих куточків Землі і виробленню рішень, які спрямовані на досягнення більш гармонійних взаємин людства і природи.

1-28-11-2016-600-401

Публічною компанією, реалізацією медійних проектів, актор зміг привернути увагу на підтримку дій з захисту біорізноманіття, раціонального використання морських і лісових природних ресурсів, а також проблемам зміни клімату.

Ді Капріо зі своїм фондом підтримує кілька десятків проектів по всьому світу, які допомагають збереженню уразливих екосистем у всіх куточках світу.

Також актор є членом рад директорів низки організацій із захисту навколишнього середовища: Всесвітній фонд дикої природи, Рада з охорони природних ресурсів, Міжнародний фонд захисту тварин і проект «Чисті моря і океани 5». Крім того, він є радником проекту «Рішення» — організації, що займається розширенням масштабів використання чистих, поновлюваних джерел енергії.

За свою активну позицію на захист природи Лео був удостоєний премії Клінтона «Громадянин світу» (GlobalCitizenAward) в 2014 році. Даною премією нагороджуються видатні діячі, чиї досягнення сприяли розвитку міжнародної спільноти, зміцненню толерантності та збереження миру.

Основна сфера діяльності Леонардо ДіКапріо — боротьба зі зміною клімату на планеті, до яких привела робота людини — вирубування лісів, видобуток природних копалин, неконтрольований вилов тварин і забруднення водойм.

Завдяки активній соціальній позиції можна досягти значних результатів. Саме тому велика роль щодо майбутнього нашої планети належить не тільки простим людям, але і діячам культури, мистецтва, політики, бізнесменам. Об’єднавши сили, людство зможе зберегти планету для наших нащадків.

Існує безліч різних методів збереження навколишнього середовища, одним з яких є популяризація електромобілів. Автотранспорт, що працює на електроенергії, є толерантним по відношенню  до навколишнього середовища, тому що не викидає в повітря отруйних газів, що представляють суміш різних канцерогенних в-в і важких металів.

Компанія «АвтоЕнтерпрайз» на чолі з її засновником, Дмитром Анатолійовичем Ніконовим перша, хто почав популяризацію електрокарів на території України. Всього за 2 роки на дорогах країни з’явилося більше 2000 електрокарів. Це говорить про те, що населення готове прийняти «чисте» майбутнє і перейти на екологічний транспорт.

Охоплюючи всі великі міста, «АвтоЕнтерпрайз» допомагає зберегти чистим повітря для майбутніх поколінь, щоб ми могли насолоджуватися тією Україною, в якій народилися.

 
comments powered by HyperComments