Главная / Людина / Вживання горіхів може продовжити життя

Вживання горіхів може продовжити життя

 
 

Щоденне вживання однієї жмені горіхів (близько 30 г) може збільшити тривалість життя, повідомляють експерти. Численні дослідження показали, що люди, які їдять горіхи, як правило, живуть довше і рідше вмирають від раку, серцево-судинних захворювань і захворювань дихальних шляхів. За словами фахівців, вживання двох жмень горіхів в тиждень може продовжити життя аналогічним чином, як і 4 години бігу на тиждень.

58f5dd442160752cd38c45db172c0939

Вчені з Гарвардського університету виявили, що жінки з високим ризиком серцево-судинних захворювань, які вживали 1 столову ложку арахісового масла протягом 5 або більше днів на тиждень, вдвічі знизили ризик виникнення серцевого нападу у порівнянні з жінками, які їли 1 порцію горіхів в тиждень або й зовсім не їли їх.

Крім того, було також встановлено, що дівчатка-підлітки, які вживали 1 або кілька порцій арахісу в тиждень, мали значно нижчий ризик розвитку раку молочної залози у подальшому житті. Інші дослідження пов’язували вживання горіхів з схудненням або більш повільним набором ваги. Незважаючи на високу калорійність даного ласоща, схуднути від горіхів цілком реально, так як більша частина горіхів виходить неперетравленою з шлунково-кишкового тракту. Крім того, горіхи помітно підвищують метаболізм та допомагають надовго зберегти ситість.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments