Главная / Людина / Вживання м’яса в їжу продовжує життя

Вживання м’яса в їжу продовжує життя

Американські вчені, що працюють на базі Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, довели, що регулярне вживання м’яса в їжу може збільшити термін життя. Підсумками своєї роботи фахівці поділилися з місцевим друкованим виданням.

М’ясо містить велику кількість білка, який необхідний для стабільного функціонування процесів у людському організмі. Якщо людина отримує недостатню кількість даної органічної речовини, то це призводить до різних проблем зі здоров’ям, зокрема, порушується обмін речовин, який служить основою для нормальної життєдіяльності організму. Крім усього іншого, вживання м’яса сприяє викиду гормонів у кров, які активізують діяльність головного мозку і прилив енергії.

Однак на цей рахунок ведуться досить запеклі баталії у наукових колах, так як думки розділилися на два протилежні табори. Багато експертів активно обстоюють думку, що вживання м’яса негативно позначається на організмі людини, проте вчені з Каліфорнійського університету впевнені в зворотному. Однозначно заперечувати той факт, що білок є вкрай важливою речовиною для людини ніхто не береться. Адже мова не йде про те, щоб на столі були виключно м’ясні страви для забезпечення міцного здоров’я на довгі роки, потрібно харчуватися збалансовано. Тим більше, що результати дослідження наводяться узагальнено, а на тривалість життя кожної людини впливає безліч різних чинників.скачати dle 11.1дивитися фільми безкоштовно

 

 
comments powered by HyperComments