Головна / Технології / У Китаї будують поїзд на магнітній подушці

У Китаї будують поїзд на магнітній подушці

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Китайська вагонобудівна корпорація China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC) приступила до розробки поїзда на магнітній подушці (маглів), який зможе розганятися до 600 км/год, Це буде найшвидший поїзд на магнітній подушці в світі.

e3d3d48c903cc45d09214716e32bfd46
«Планується створення поїздів на магнітній подушці, які будуть розганятися до 600 км/год. У них будуть використовуватися вітчизняні технології і стандарти, які будуть застосовані для швидкісних та високошвидкісних поїздів», — заявив представник CRRC Сунь Банчен. При цьому він не назвав орієнтовних термінів завершення процесу розробки і утримався від розкриття додаткових деталей.

За словами Сунь Банчена, в даний час розпочато процес розробки високошвидкісних потягів, здатних досягати швидкості 400 км/год і використовувати як вузьку китайську, так і широку колію в країнах колишнього СРСР. «Це будуть на 10% більш економічні потяги, які можуть розганятися до 350 км/год», — пояснив представник компанії.

У потягу, створення якого заплановано в рамках 13-ї п’ятирічки (2016-2020), колісні пари, які можна буде підганяти до стандартів дорожньої колії інших країн, на відміну від нинішніх поїздів, у яких колеса доводиться замінювати при перетині кордонів.

 
comments powered by HyperComments