Главная / Людина / У лісах Амазонки виявлено невідоме плем’я індіанців-пустельників

У лісах Амазонки виявлено невідоме плем’я індіанців-пустельників

Бразильський фотограф Рікардо Стукерт зумів отримати знімки амазонського племені, яке уникає контактів з зовнішнім світом.

b40315baed6ee5196780d3e2f48531b8

Фотографії були зроблені в бразильському штаті Акрі на кордоні з Перу, отримати їх дозволив випадок. Вертоліт, в якому знаходився Рікардо Стукерт, змінив курс через зливи і опинився над територією, де живуть індіанці. (Перейдіть за посиланням)

Фото опубліковано Ricardo Stuckert (@ricardostuckert) Грудень 22 2016 о 5:03 PST

За оцінками вчених, це плем’я нараховує близько 300 осіб. Вони займаються полюванням і рибальством, вирощують банани, батат і арахіс. Назва племені вченим не відомо.

«Вони ніколи не вступали в контакт з ким-небудь, ми не маємо уявлення про мову, на якій вони говорять. На щастя, ми цього не знаємо. Коли ми дізнаємося, що у них почнуться проблеми», — зазначив фахівець в області корінних народів Бразилії Хосе Карлос Мейреллес.

«Їм відомо про існування нашого світу, але вони знають про нього дуже мало», — додав Мейреллес.

У 2014 році одне з таких племен вступило в контакт з цивілізацією. Його представники розповіли Мейреллесу, що вважали вертольоти чимось чарівним, величезним птахом, і не підозрювали, що всередині знаходяться люди.

У Бразилії проживає близько 80 неконтактних груп, їх існування з кожним роком все більше загрожує наркомафія, протизаконна вирубка лісів і видобуток корисних копалин.

 

 
comments powered by HyperComments