Главная / Фото / У Мексиці так спекотно, що плавляться світлофори

У Мексиці так спекотно, що плавляться світлофори

Мехіко б’є 99-річний рекорд температури в безпрецедентній спеці, яка вже вбила 13 осіб.

Деякі називають це тепловою хвилею століття! І мексиканці смажаться при температурах до 50 ° C (122 ° F)! У Мексиці зараз так спекотно, що навіть світлофори плавляться, і два дні тому в Мехіко був побитий рекорд спеки за 99 років.

Вже 13 людей загинули від цієї безпрецедентної спеки в різних штатах по всій країні. На додаток до спеки метеорологи прогнозують сильні шторми в деяких районах країни. В Чіуауа, Нуево-Леоне і Коауїле пориви вітру можуть перевищувати 50 кілометрів на годину.

В Мексике сейчас так жарко, что плавятся светофоры

В Мексике сейчас так жарко, что плавятся светофоры

В Мексике сейчас так жарко, что плавятся светофоры

Теплова хвиля накриває всю країну з кінця травня. І це може тривати довше. Вчора температура, що перевищує 45 ° C (+113 ° F), була зареєстрована в дев’яти штатах.

В Оахаке і Чьяпасе прогнозуються інтенсивні бурі; дуже сильні шторми в Мічоакані і Герреро і сильні шторми в Халіско, Коліме, Веракрусе, Табаско, Кампече, Юкатан і Кінтане-Роо.

Сильні вітри прогнозуються з поривами понад 50 км / год (31,6 миль в годину) і можливими пиловими бурями в Соноре, Чіуауа, Коауїле, Нуево-Леоне і Тамауліпасі. Між тим, зона нестійкості з циклонічним потенціалом повільно рухається від берегів Герреро і Мічоакана і, як очікується, посилиться.

 
comments powered by HyperComments