Главная / Фото / У Румунії знайшли свідчення відвідування Землі інопланетянами (відео + фото)

У Румунії знайшли свідчення відвідування Землі інопланетянами (відео + фото)

 
 

Металевий предмет, виявлений археологами під час розкопок на берегах ріки Марош в Трансільванії, доводить, що в давні часи Румунію відвідували інопланетяни.

77d5e9eefb04e868c6314c8e57c7e7e3

Цей металевий об’єкт був виявлений ще в 1973 році, але тоді вчені вирішили не проводити його ретельне вивчення, оскільки він порушував всі загальноприйняті поняття історії людства.

 

Але пройшли роки і на щастя артефакт зберігся до наших днів. Перші проведені дослідження показали, що предмет представляє собою сплав з дванадцяти металів і на 90 відсотків складається з алюмінію. Вік цього неймовірного артефакту 250000 років.

Результати дослідження даного артефакту привели наукове співтовариство в справжній шок. Деякі вчені, поспішили спростувати результати аналізів і заявили, що даному об’єкту всього 400 років, але справа в тому, що людство навчилося робити такі сплави всього 200 років тому. Це означає, що навіть якщо об’єкту не 250000 років, а всього 400, він все одно ніяк не вписується в сучасні уявлення істориків про людську цивілізацію.

Виникає питання, звідки з’явився на нашій планеті цей неймовірний предмет штучного походження. Відповідь на це питання дуже проста — артефакт має інопланетне походження.

Добре вже те, що цей артефакт виявлений в 1973 році не зник, не був знищений, а все ж зберігся і тепер він виставлений в історичному музеї міста Клуж-Напока. На табличці в музеї під цим артефактом написано, що його походження невідоме.

Будемо сподіватися, що вивченням цього неймовірного предмета, займуться відомі вчені, у яких вистачить сміливості розповісти правду про інопланетний артефакт всьому світу.

 
comments powered by HyperComments