Главная / Гумор / У турецькому університеті вивчатимуть уфологію

У турецькому університеті вивчатимуть уфологію

У науково-дослідному центрі Університету Акденіз (Анталія, Туреччина) з’явився предмет «Ufology and Exopolitics» («Уфологія і екзополітика»). Уфологія вивчає непізнані літаючі об’єкти і прибульців з інших планет, а екзополітика це передбачуваний секретний зв’язок між прибульцями і урядом США.

Предмет є підготовкою до передбачуваного майбутнього контакту з позаземними цивілізаціями.

Викладати предмет буде Ерхан Колбаші (Erhan Kolba??), який є заступником голови науково-дослідного центру «Sirius UFO». Він розповів інформаційному агентству Dogan, що протягом наступних 10-15 років людство обов’язково вступить в контакт з позаземними цивілізаціями.

«Ми вважаємо, що представники людства та інопланетяни незабаром проведуть офіційну зустріч один з одним. Ми впевнені, що це буде відкритий і масовий контакт, — каже Колбаші і додає, що ці уроки будуть частиною підготовки «до найбільшої зміни в історії світу».

Колбаші також вірить, що тіньова (секретна) група під кодовою назвою «MJ12» займається тим, що активно перешкоджає поширенню знань про позаземні цивілізації «в цілях захисту національних інтересів США».

Дослідник вірить, що всі сучасні високі технології як оптичне волокно, мікрочіпи, технологія нічного бачення, куленепробивні тканини і багато що інше з’явилися завдяки інопланетним технологій, які потрапили до людей із розбитого НЛО (ймовірно в Розуеллі).

На уроках екзополітики основна увага буде приділятися пошуків джерел інформації, історії приховування знань про НЛО і інопланетян, а також підготовки до майбутнього контакту з прибульцями і міжгалактичної дипломатії.

 
comments powered by HyperComments