Главная / Земля / Ядерний апокаліпсис повністю змінить життя людей на руїнах знищеного світу

Ядерний апокаліпсис повністю змінить життя людей на руїнах знищеного світу

Ядерний апокаліпсис, впевнені вчені, обернеться для Землі та її жителів справжньою катастрофою. Вижившим людям доведеться пристосовуватися до зовсім зміненого в результаті цього середовища проживання.

Ядерный апокалипсис полностью изменит жизнь людей на развалинах уничтоженного мира

Вибух ядерної бомби спровокує випадіння чорної зливи з маслянистих речовин, що покриють всі поверхні і забруднять воду і повітря радіацією. В організмі людини почнуться небезпечні для життя незворотні процеси. Електромагнітні випромінювання позбавлять людей електрики, а область епіцентру вибуху охоплять пожежі і підніметься величезна токсична хмара, що ховатиме Сонце. Вижившим під час ядерного апокаліпсису доведеться 30 років жити в темряві при постійно нижчій температурі.

Подібні умови не дозволять займатися сільським господарством, і людство почне вимирати від голоду. Від постійного холоду вимруть рослини, а знищення ультрафіолетовим випромінюванням 50% озонового шару призведе до мутації живих істот. Охолодження океанів буде супроводжуватися потужними тайфунами і ураганами.

Після появи сонця люди, намагаючись виростити врожай, будуть схильні до раку шкіри. Порятунком стануть консерви, але і вони не зможуть захистити від згубного впливу на організм частинок стронцію-90, що є причиною онкології. Тривалість життя нащадків людей, що вижили при ядерному вибуху, значно скоротиться, а діти будуть народжуватися з різними дефектами. Вчені стверджують, що апокаліпсис не знищить повністю земну цивілізацію. Ситуація зміниться в кращу сторону лише через 30 років після катастрофи.

 
comments powered by HyperComments