Главная / Поради / Як дістати необхідну Вам суму грошей на протязі одного дня?

Як дістати необхідну Вам суму грошей на протязі одного дня?

Практично у кожної людини іноді бувають ситуації, коли терміново потрібна певна сума грошей. Невелика, але і не маленька — рівна, наприклад, місячному заробітку.

Хтось хоче терміново придбати вподобану йому річ. У когось приїхали родичі, а холодильник порожній. А у когось просто не вистачило грошей до наступної зарплати. Втім, причини не мають значення. Важливо те, де і як дістати необхідну суму грошей. Про те, як швидко знайти необхідні фінанси ми і поговоримо.

Отже …

03-12-15-foto-600x398-1

Спосіб 1. Звернутися до родичів, друзів чи колег по роботі. Позичити гроші у добре відомих Вам людей це перше, що приходить в голову в подібних ситуаціях. Це закономірно і найпростіше. У випадку, якщо у вашого знайомого не виявилося необхідної Вам суми можна зайняти лише частину. Найголовніше, вчасно її повернути.

Спосіб 2. Кредитна карта. В даний час, багато банків здійснюють випуск кредитних карт з т.зв. «Пільговим періодом» (від одного до двох місяців). У перебігу пільгового періоду Ви можете повернути всю суму не сплачуючи відсотки. Однак, слід мати на увазі, що, як правило, банкомати беруть комісію за переведення коштів.

Спосіб 3. Отримати кредит під заставу свого інвестиційного портфеля або строкового банківського вкладу. Даний спосіб доступний тим, хто має грошові накопичення, але з певних причин не може ними скористатися. В даному випадку достатньо всього лише надати виписку по депозиту.

Спосіб 4. Експрес-кредит. Це один з найпоширеніших спосіб. Однак не найвигідніший, тому такого роду кредитні продукти, як правило, володіють високими процентними ставками і вкрай невигідними умовами погашення.

Спосіб 5. Ломбард. Віддати в заставу наявні у вас цінні речі. Наприклад, ви можете заставити своє авто в http://status-auto.com.ua/ під досить низькі відсотки та отримати пристойну суму грошей.

Спосіб 6. Попросити аванс або відпускні. Постаратися переконати керівництво організації, в якій Ви працюєте, виплатити Вам заробітну плату (чи інші виплати) за місяць вперед.

Спосіб 7. «Підхалтурити», тобто підзаробити у вільний від основної роботи час. Якщо у Вас є автомобіль можна підробити на перевезенні. Якщо Ви вмієте працювати в Інтернеті і володієте якимись навичками (написання текстів, створення сайтів, програмування) можна взяти проекти з передоплатою і т.п.
Таким чином, є достатня кількість способів швидкого отримання необхідної суми грошей. Необхідно тільки трохи напружити мізки, поміркувати і почати діяти.

 
comments powered by HyperComments