Главная / Людина / Як не піддатися спокусі в їжі?

Як не піддатися спокусі в їжі?

«Зрив» на шоколадку або чіпси не тільки порушить ваш план харчування і принесе зайві калорії. Почуття провини за цукерку або пачку печива призведе до подальшого переїдання інших шкідливих продуктів. Як приборкати жадобу «шкідливостей»?

Прості ігри. Нехитрі ігри, наприклад, тетріс або ігри у телефоні, здатні відвернути від їжі, направляють уяву в безпечне русло і знижують підвищений апетит. Ті ж, хто просто сидить без діла і віддається мріям про обід, з’їдають набагато більше! Пора закачати нові ігри на телефон і худнути!

По лобі собі постукай. Ваші друзі вирішать, що ви зійшли з розуму, а ви всього лише хочете схуднути! Виявляється, при постукуванні пальцями по лобі залучаєте ту частину мозку, яка викликає нестримну жадобу їжі й переїдання. Постукування перериває бажання з’їсти «не ті» продукти і відволікає від шкідливої їжі.

Почніть день з вівсянки! Виявляється, в ній містяться корисні жири, що стимулюють виділення гормону насичення, який врятує вас від голоду на кілька годин. Показано, що люди, що з’їдають тарілку вівсянки на сніданок, під час обіду, споживають на 31% калорій менше, ніж ті, хто ігнорує сніданок або обходиться чашкою кукурудзяних пластівців.

Не втеча, але гідний відступ. Не можете втриматися, проходячи в торговому центрі повз кондитерської з смачними булочками? Непомітно для себе жуєте печива, поки готується вечеря? Найкращий спосіб протистояти спокусам – уникати їх. Перестаньте ходити на той поверх, де розташована злощасна кондитерська, або чекайте у вітальні, поки приготується вечерю. А краще взагалі прибрати з кухні все печива!

Подумай про наслідки. Одну хвилину у роті, назавжди на животі і стегнах! Використовуючи МРТ-сканування мозку людей, що розглядають апетитні картинки з їжею, вчені з’ясували, що кращий спосіб приборкати свій норовливий апетит – це подумати про негативні наслідки, які доведеться вирішувати багато років. Так що перед тим, як відправити в рот шматок торта, уявіть, як він відкладеться на животі і стегнах.

 

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

 

 
comments powered by HyperComments