Главная / Різні цікавинки / Як постелити на підлогу лінолеум (відео)

Як постелити на підлогу лінолеум (відео)

 
 

Лінолеум залишається одним з найбільш доступних варіантів підлогового покриття. Швидкість монтажу, доступна ціна і низька теплопровідність сприяють його популярності.

Якість ремонтних робіт безпосередньо залежить від підготовки поверхні. На підлозі не повинно бути ніяких нерівностей. Лінолеум з часом підкреслить кожен горбок на підлозі і позначить рельєф дерев’яної підлоги. Не пошкодуйте часу для підготовчих робіт.

05-01-15-foto-600x381-1

Видаліть старі м’які покриття — ковролін або старий лінолеум. Дощату підлогу застелите фанерою. Шви між листами фанери зашпаклюйте і відшліфуйте. Якщо стяжка пухка, на ній є поглиблення та ямки — проґрунтуйте і вирівняйте тонким шаром наливної підлоги. Для кращої теплоізоляції цементна стяжка так само закривається фанерою.

Купуйте матеріал з невеликим запасом. Дуже часто стіни бувають перекошені і не утворюють по периметру правильний прямокутник. При перекошених стінах вас чекають неприємні несподіванки, коли в одному кутку лінолеум вимагає великого підрізування, або кути не доходять до стіни більш ніж на 5 см.

Розкочувати лінолеум починайте від вікна до дверного отвору. Зніміть на час двері з петель, щоб вони вам не заважали. Після того як розкатали матеріал, не поспішайте його обрізати. Переконайтеся в тому, що малюнок на лінолеумі йде перпендикулярно або паралельно порогу.

Обріжте лінолеум будівельним ножем по периметру. Залишайте відстань до стіни 1-1,5 см. Існує хибна думка, що з часом лінолеум дає усадку і з’являються зазори близько плінтуса. Сучасний натуральний ліноліум Armstrong Marmorette від http://contractpol.com.ua/ усадку не дає — він навпаки трохи розтягується. Це призводить до утворення хвиль на підлозі.

Не поспішайте монтувати підлоговий плінтус і повертати на місце меблі. Дайте лінолеуму пару днів відлежатися, щоб він випростався. Якщо покриття недостатньо по ширині і ви стелите дві і більше смуги — укладайте їх внахлест із запасом не менше 5 см. Після того як лінолеум вляжеться, проріжте обидва шари по жорсткій лінійці. Краще користуватися будівельним рівнем — з тонкої лінійки ніж може зіскочити. Видаліть обрізки. Краї стику зафіксуйте клеєм або двостороннім скотчем.

Правильна підготовка поверхні і дотримання цих нескладних правил допоможе вам якісно настелити підлогове покриття. Від якісного укладання лінолеуму залежить термін його служби і загальний вигляд приміщення.

Відео по темі

 
comments powered by HyperComments