Головна / Різні цікавинки / Як правильно грати в букмекирських конторах

Як правильно грати в букмекирських конторах

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

stavki_1jpgПочатківці цікавляться: як правильно грати на тоталізаторі, як ставити ставки на спорт? Процес гри має ряд особливостей. Щоб дізнатися, як ставити на тоталізаторі, варто знати кілька правил, краще ознайомитися з ними на сайті обраної контори. Але в кожному разі, при грі на тоталізаторі важливо вести самоконтроль — головна запорука успіху.

Як ставити в букмекерській конторі — правила гри

Визначити свої фінансові можливості і відсоток від капіталу, для здійснення ставки. Не варто ставити всю суму на певну подію, навіть після кількох виграшних ставок, так як можна відразу втратити все.

Не робити ставки на будь-які події, ретельно вибирати подію. Новачкові краще зосередити увагу на один вид спорту, а краще на одну або дві команди. Це дозволить більш ретельно відібрати інформацію для аналізу.

Як грати в букмекерській конторі — п’ять порад для початківців

Робити ставки на спорт, який добре знайомий. При цьому рекомендується зібрати інформацію про правила гри.

Вибрати саму знайому лігу.

Вибрати букмекера, наприклад, британська контора bet365 на русском доступна, вивчити правила ставок, подивитися на коефіцієнти і справно виконувати свої обов’язки.

Чітко визначитися з сумою ставки.

Не ставити лише через високі коефіцієнти. Для початку краще ставити на явних фаворитів. Хоча багато не заробиш на них, але зате можна отримати перший прибуток.

Як правильно грати в тоталізатор? У будь-якому випадку гра в букмекерській конторі — це ризик, але якщо є бажання зробити ставку на спортивну подію, напевно треба починати зі знайомства з новинами. Так як будь-який чинник впливає на результат події, наприклад, зміна тренера, погода, місце проведення поєдинку і багато іншого.

 
Loading...
comments powered by HyperComments