Главная / Людина / Як правильно мити посуд

Як правильно мити посуд

Ви думаєте, що мити посуд вручну краще

Посудомийна машина краща з точки зору чистоти і екологічності. Машина миє при високій температурі, при якій мити посуд вручну неможливо. Високоефективні засоби для миття вручну економніше витрачають воду, але щоб досягти з їх допомогою тієї ж чистоти, треба мити посуд дуже швидко. Так що вручну мити посуд краще тільки тоді, коли ваша посудомийна машина перестала добре працювати.

07f42084526e0b0cc49fe19a5926b9f0

Ви полощите посуд, перед тим як помістити в машину

Не робіть цього! Якщо на тарілках немає бруду, то миючій речовині немає за що зачепитися, так воно обертається вхолосту по поверхні. Якщо це відбувається регулярно, то тарілки пошкоджуються. Тим не менш, великі шматочки потрібно видаляти, перш ніж покласти посуд до контейнеру.

Ви використовуєте неправильний миючий засіб

Старі добрі порошкові засоби більш безпечні для труб. Рідкі детергенти можуть закупорювати їх. Крім того, багато поширених миючих засобів для посудомийних машин містять шкідливі речовини, так що шукайте засоби без хлору і протимікробних компонентів.

Ви самі робіть миючий засіб

На жаль, в домашніх умовах неможливо зробити миючий засіб для посудомийної машини, який був хоча б частково так само ефективний, як готовий. Окрім того, що саморобні засоби погано миють посуд, деякі з них залишають білу плівку на посуді, пошкоджуючи поверхню тарілок і саму посудомийну машину.

Ви кладете ножі і терку в посудомийну машину

Поступово посудомийна машина затуплює леза, тому терки і ножі слід мити руками. Також в посудомийну машину не можна класти керамічний, кришталевий та скляний посуд, металеві тарілки, посуд, розфарбований вручну. Все антикварне, унікальне та дороге. Пластикову, дерев’яну, чавунну і олов’яну посуд також можна мити тільки вручну.

Ви не використовуєте всі можливості машини

В посудомийній машині можна мити не лише посуд. У ній можна мити багато твердих предметів, наприклад, інструменти, гумове взуття, полиці і ящики холодильника. Не мийте в ній такі м’які предмети як рушники, губки і кисті.

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

 

 
comments powered by HyperComments