Главная / Людина / Як правильно позбавити дівчину невинності

Як правильно позбавити дівчину невинності

 
 

В кожну епоху до невинності ставилися по-різному. Вся історія людства складається з цивілізацій, які надавали цноті і дефлорації різне, велике чи мале, значення. Зараз же деякі вважають, що цнота – це показник ціломудренності дівчат, а інші схиляються до думки, що дівоча пліва асоціюється зі старою дівою. І одна, і інша думка повна нісенітниця. Невинність сучасної дівчини говорить тільки про те, що у неї немає сексуального досвіду. Ставлення до сексу в сучасному світі стало набагато простіше.

Які б не були умови позбавлення цноти, дівчина завжди може відмовитися від її втрати. Навіть якщо хлопець відчуває, що дівчина готова втратити невинність, це ще не означає, що так вважає сама дівчина. Але і дівчині варто заздалегідь сказати своїй молодій людині, що вона налаштована тільки на відносини без сексу.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Деякі молоді дівчата йдуть на секс з молодою людиною тільки заради того, щоб змусити його бути поруч, прив’язати до себе. Але, як показує практика, якщо чоловік не хоче відносин, його нічим не зупиниш. А ефект від такої самопожертви буде дуже недовгим.

Якщо дівчина сама прийшла до рішення розпрощатися з невинністю, то основний наголос треба робити на безпеку першого сексуального контакту. Перше правило – ніякого спиртного. Друге – наявність комфортного, тихого і спокійного місця. Третє – обов’язкове використання презервативів. Такі моменти треба обговорити з молодою людиною заздалегідь, щоб потім не виникало незручних ситуацій.

Безпека особливо важлива, так як немає ніякої гарантії того, що дівчина не завагітніє після першого сексуального контакту. А розмови про те, що такого бути не може – відверта брехня.

Тим не менш, деякі дівчата і юнаки, навіть знаючи про попередження не використовують ніяких засобів контрацепції, вважаючи, що вони руйнують всю романтику відносин. З цієї причини потім і доводиться лити сльози, і вирішувати проблеми серйозніше.

Звичайно, частка правди в цьому є, але, погодьтеся, краще спочатку трохи почекати, ніж потім зламати собі все життя. Позбавлення невинності абсолютно не шкодить організму молодої жінки у віці від 17 до 20 років. До настання цього віку краще обмежитися з молодою людиною петтінгом і поцілунками. До речі, петінг – чудовий спосіб пізнати і вивчити себе і свого партнера. Заборона раннього сексу обумовлена і тим, що в такому юному віці при порушенні ще не виділяється змазка. Відповідно, в процесі позбавлення невинності необхідно використовувати додаткові лубриканти.

Обов’язково перед позбавленням невинності молодий чоловік повинен попестити дівчину. Попередні ласки дають можливість розслабитися і повністю довіритися партнеру. Прелюдія повинна бути ніжною і акуратною.

Правильна поза під час першого сексуального контакту впливає на скорочення межі хворобливих відчуттів. Дівчині слід лягти на спину, ноги зігнути в колінах і трохи притягти до себе.

Читайте також: 

Така поза забезпечує граничне напруження пліви. Молодий чоловік повинен встати на коліна, підсунутися до партнерки, зайняти положення між її ніг і притягти її до себе за стегна. Так він зможе стежити за процесом. Перший сексуальний контакт може закінчитися незначною кровотечею, якої, в принципі, може і не бути. Після позбавлення невинності треба почекати якийсь час, поки заживе ранка. Після цієї перерви можна продовжити сексуальні зносини.

Просто чудово, якщо молода людина є досвідченим коханцем. Досвідченість партнера – запорука успішного результату цього заходу

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments