Главная / Поради / Як правильно вибрати офшор?

Як правильно вибрати офшор?

 
 

Порад на тему «Як правильно вибрати офшор» в мережі безліч. Проте відповісти однозначно на це питання непросто, адже при виборі юрисдикції в першу чергу слід враховувати такі фактори, як діяльність компанії, а також цілі і завдання, які ставить перед собою керівництво компанії.

Хороший консультант з податкового планування при виборі юрисдикції для підприємця керується наступними критеріями.

17-09-15-foto-600x442-1

Сфера діяльності компанії

Як правило, зарубіжні структури, або так звані http://www.auroracons.com.ua/, воліють торгові компанії, що займаються імпортом та / або експортом будь-якої продукції. Для міжнародної торгової компанії вирішальне значення на вибір офшору має те, з якими країнами компанія веде торгівлю: з азіатськими або європейськими. Зрозуміло, що для торгівлі з Таїландом, КНР або Камбоджею розумніше скористатися азіатськими юрисдикціями, наприклад Сінгапур або Гонконг.

Компанії, що займаються імпортом продукції з країн Європейського Союзу, воліють Естонію, Мальту або Кіпр.

У багатьох випадках для бізнесу оптимально використання таких класичних офшорних юрисдикцій як Беліз, БВО, Сейшели, а також європейських офшорів, таких як Шотландія і Англія.

Яку мету переслідує керівництво при реєстрації компанії за кордоном

1.Зниження податкового тягаря. Досягти цієї мети можна декількома способами:

  • Частина прибутку залишається в юрисдикції з низькими податками;
  • Виплата дивідендів і відсотків по позиках.

Якщо вибираєте перший спосіб, краще зупинити свій вибір на Естонії, Сінгапурі, Гонконгу, Кіпрі чи Мальті, так як тоді наявність договору про подвійне оподаткування не матиме особливого значення.

В інших випадках вибирайте Австрію, Швейцарію, Нідерланди, Кіпр, Сінгапур, Англію.

2. Посилення респектабельності бренду чи бізнесу. Австрія, Швейцарія, Великобританія — це країни, максимально відповідні для цієї мети.

3. Вихід на ексклюзивний ринок. Для азіатського ринку це Сінгапур або Гонконг, для європейського — Литва чи Естонія.

Крім того, при виборі юрисдикції важливо провести аналіз політичної та економічної ситуації. Для деяких підприємців важливі такі деталі, як отримання виду на проживання, вартість реєстрації компанії і в яку суму обходитиметься її щорічний супровід.

Вибір офшору тільки на перший погляд може здатися простим, а на ділі доводиться враховувати безліч нюансів.

 
comments powered by HyperComments