Главная / Поради / Як правильно вибрати стрінги

Як правильно вибрати стрінги

 
 

Модні тенденції з кожним днем стають все суворіше і жорсткіше, проте той момент, коли в моду увійшли стрінги напевно пам’ятають усі. Незручні, що створюють постійний дискомфорт, але в той же час прекрасно поєднуються з прозорими і обтягуючими брючками і шортиками стринги, тісно увійшли до числа улюблених речей багатьох модниць.

21-09-15-foto-600x302-1

Однак у світі є безліч дівчат і жінок які так і не привчили себе до цього виду нижньої білизни і все через те що стрінги незручно носити. Але якщо їх вибирати правильно, то дискомфорт і утруднення швидко зникнуть.

У першу чергу необхідно знати, що є 3 різновиди стрингів: традиційні стринги, звичайні стрінги і самба. Як правильно вибрати гарні cтринги:

  • Традиційні стрінги спереду виглядають як звичайні, відмінно прикривають живіт і зону бікіні, а в задній частині сходять на вузьку смужку, що проходить між сідницями;
  • Звичайні стрінги мають достатньо вузький пояс як спереду, так і ззаду. Попереду трусики мають також невеликий трикутник, а ззаду ще більш тонку смужку, ніж у традиційного видів стринг;
  • Стрінги самба (їх ще називають стрінгами танго) мають передню частину таку ж, як і у звичайних трусів. Ззаду верхня частина стринг самбо прикривають наполовину жіночу попу, а частина, що веде від прикриваючої частини трусів до промежини йде у вигляді вузької смуги;

Варто пам’ятати, що при першому знайомства дискомфорт в носінні стрингів відчувають абсолютно всі. Однак якщо ви відчувайте незручність постійно, ви напевно вибрали трусики браковані.
Стрінги як і іншу нижню білизну виготовляють з різних тканин. Щоб зрозуміти які підходять саме вам, необхідно спробувати всі пропоновані види почергово. Зрозуміло, що скупити відразу всі стрінги нереально, але можливо вже після першої покупки ви залишитеся задоволені. Саме тому варто переглянути трусики-стринг фото трусики-стринг фото http://kolgot.net/thong_panties/, щоб ознайомитися з видами стрингів.

Дамам більш пишних форм краще вибирати традиційні стрінги які зручно сидять спереду. Однак при покупці зверніть особливу увагу на те, щоб передня частина не була занадто маленькою інакше незручностей не уникнути.

Багато любительок стрингів стверджують, що мереживні стринги не надто зручні через своєю грубу текстуру. Тому якщо ви все ж хочете мереживні стринги, придбайте їх у спеціалізованих магазинах, де трусики шиють тільки з якісних і ніжних матеріалів.

Остерігайтеся покупки стринг з високим підйомом, щоб згодом ваші стрінги не вилазили з ваших брюк або шорт, що виглядає вельми не естетично.

 
comments powered by HyperComments