Главная / Поради / Як швидко завагітніти

Як швидко завагітніти

Любляча пара прийняла важливе відповідальне рішення — поява на світ малюка. Зародження життя — це досі нерозгадане чудо природи і непідконтрольне людині. Можуть існувати перешкоди, труднощі на шляху до мрії. Їх можливо подолати або звести вплив до мінімуму.

Щоб швидко завагітніти і зачати здорову дитину, необхідно пройти медичне обстеження ще на етапі планування малюка. Лікарі відділення планування вагітності допоможуть вирахувати найбільш сприятливі для зачаття дні, порекомендують дієту, вітамінні комплекси і проведуть обстеження чоловіка і жінки на наявність репродуктивних захворювань — інфекційних, запальних, хронічних. Для цього проведуть медичні дослідження:

 • профілактичне жіноче обстеження гінекологом, чоловіче — андрологом;
 • цитологічний аналіз виділень;
 • перевірка на інфекційні захворювання;
 • аналіз гормональної репродуктивної системи;
 • спермограма для чоловіків;
 • УЗД органів малого тазу і щитовидної залози.

Найвищі шанси завагітніти існують в так званий фертильний період — 5 днів до овуляції і 2 дні після. Обчислити овуляцію можливо:

 1. Календарним методом. Віднявши від тривалості менструального циклу число 14. Наприклад, при 28-денному циклі овуляцію можна очікувати на 14 ДМЦ. Допоможуть розрахувати день овуляції онлайн-додатки.
 2. Вимірюванням базальної температури.
 3. Використовуючи тести на овуляцію.
 4. Пройшовши процедуру УЗД.

За півроку до планування зачаття потрібно подбати про власне здоров’я:

 • Виключити шкідливі звички.
 • Перевірити виконання графіків щеплень. Деякі хвороби, наприклад, вітрянка, небезпечні під час вагітності, при необхідності потрібно пройти процедуру вакцинації.
 • У раціон включати вітамінні і насичені мікроелементами продукти. Особливо важливі вітаміни груп А, Е і фолієва кислота.
 • Нормалізувати вагу тіла. Порушення в нормах в сторону зайвого або нестачі ваги часто пов’язані з гормональними порушеннями, що призводить до труднощів при зачатті і виношуванні дитини.
 • Помірні заняття спортом підготують організм до запліднення і виношування.
 • Звести до мінімуму стресові ситуації і перенапруження. Незайвим буде відпустку з коханим.

Обстежитися необхідно не тільки жінці, але і чоловікові. Якість сперми прямо впливає на можливість зачаття і здоров’я майбутньої дитини. Чоловікові слід здати спермограмму і аналіз на статеві інфекції. При виявлених відхиленнях потрібно звернутися до лікаря — андролога — за необхідним лікуванням. Для повноцінного вироблення якісної сперми рекомендують носити простору білизну, відкласти відвідування лазні і сауни, виключити шкідливі звички.

Народна медицина пропонує різні способи для швидкого настання вагітності:

 1. Настої з таких трав, як борова матка, червона щітка, відомі як «натуральні жіночі гормони», сприяють зняттю запальних процесів і гармонізації рівня гормонів в організмі жінки. Для чоловіків рекомендують відвар з подорожника: столову ложку насіння заварюють близько 10 хвилин і настоюють. П’ють 2 рази на день по столовій ложці. Такий відвар сприяє збільшенню активності сперматозоїдів.
 2. При бажанні зачати дитину радять використовувати позиції, при яких сперма зможе потрапити якомога глибше. Не можна використовувати мастила — вони сповільнюють проникнення сперматозоїда. Після статевого акту краще затриматися в положенні лежачи. Народні поради рекомендують жінці освоїти позу «берізки».

Зародження малюка — це інтимний, покритий завісою таємниці процес двох закоханих сердець. Щоб зачати малюка, потрібно здоров’я майбутніх батьків, любов і позитивний настрій!

 
comments powered by HyperComments