Главная / Фото / Як в Каліфорнії живуть бездомні американці (фото)

Як в Каліфорнії живуть бездомні американці (фото)

 
 

Слеб Сіті – самоврядна комуна бездомних американців, сквоттерів, пост-хіппі і відморожених мандрівників у південній частині Каліфорнії, в пустелі Колорадо. Постійно тут живе близько 200 чоловік, але на зиму з північних штатів США і Канади сюди перебираються ще до 2000 чоловік.

Свою назву «містечко» отримало від бетонних плит, що залишилися в цих місцях від казарм табору Денлап ВМС США, який існував у 40-50-х роках минулого століття. Зараз від казарм залишилися лише руїни. З кінця 80-х років цю територію примітили сквотери з числа місцевих бідняків, які стали селитися тут у своїх трейлерах. Зараз кістяк основного населення комуни становлять офіційно бездомні люди, що живуть на соціальну допомогу (продуктові талони тощо). В комуні немає власного джерела електроенергії, водопроводу і каналізації, а за покупками його мешканці їздять в містечко Ніланд в 7 кілометрах від Слябів Сіті.

Щоб вирішити питання з електрикою і водою поселенці спочатку використовували генератори, а потім перейшли на вітряки і сонячні батареї. Загалом, життя тут не курорт, але городяни цілком ним задоволені. Деякі примудряються тут жити цілими сім’ями з кількома дітьми, а власну комуну вони називають «останнім вільним місцем» в США.

В місті є невеликий ставок, бібліотека, молитовний зал, ігрова зона для дітей, а також голова комуни – Леонард Найт, який просуває в співтоваристві християнські цінності і неприйняття сучасної буржуазної цивілізації.

Натхнення: www.fresher.ru

 
comments powered by HyperComments