Главная / Поради / Як вибрати дитяче ліжко для дитини від 5 років

Як вибрати дитяче ліжко для дитини від 5 років

 
 

Те розмаїття дитячих ліжок, яке пропонують магазини і інтернет майданчики, часто застає батьків зненацька, тому підійти до вибору ліжка на http://takeandlive.com.ua/ потрібно серйозно і усвідомлено, врахувавши всі особливості меблів для дитини дошкільного віку, а також габарити дитячої кімнати.

07-08-16-foto-600x391-1

Діти після 5 років вважаються дошкільнятами. Вони вже не діти і стають хоч і маленькими, але особистостями, у яких є своя думка, інтереси і захоплення. Їм подобаються зовсім інші ігри, їх можливості стають ширшими, а потреби зростають. У маленькому старенькому ліжечку їм тісно, тому в цей час перед батьками постає, завдання вибору нового ліжка для дитини.

Матеріали для виготовлення меблів

Кращим матеріалом при виборі дитячого ліжка є дерево. Ці меблі довговічні, надійні, екологічно безпечні. Меблі з натурального дерева є найбільш якісними і міцними, здатні витримувати великі навантаження і довгий час виглядати привабливо. У таких меблів один мінус — досить висока ціна.

Інший популярний матеріал — це МДФ. Він дешевши, ніж натуральне дерево, меблі з нього потрапляють в середню цінову категорію. При виготовленні МДФ застосовується дрібна деревна стружка, спресована під впливом тиску і температури. Цей матеріал не має в складі шкідливих формальдегідних смол і абсолютно безпечний для дитини.

Найдешевшим матеріалом для виготовлення меблів є ДСП. Він теж відрізняється довговічністю і вологостійкість, не розшаровується і не розсихається згодом, але у нього є один вагомий недолік — він має в складі формальдегідні смоли, які, як довели вчені, шкідливі для здоров’я людини. У Європі застосування плит класу Е1 і Е2 для виготовлення меблів заборонено. Однак часто недобросовісні продавці намагаються видати ДСП більш дешевої якості за плити класу Е1. Тому при покупці меблів з ДСП потрібно просити в продавця технічний паспорт, де в обов’язковому порядку повинен бути зазначений матеріал, який використовується при виготовленні меблів.

Найпопулярніші варіанти дитячих ліжок

  • Класичний варіант

Даний варіант відрізняється універсальністю. Більшість матраців ідеально підходять під габарити класичного ліжка, та й заправляти ліжко цього типу набагато зручніше, ніж інші моделі. Класичний варіант ліжка має невелику висоту, і як наслідок він більш безпечний, а це величезний плюс, так як діти дуже рухливі і активні, що легко може привести до падіння.

  • Ліжко з горищем

Цей тип ліжка відрізняється високою функціональністю і підійде батькам, які хочуть якомога ефективніше використовувати місце в дитячій кімнаті. Внизу таких ліжок зазвичай знаходиться гардероб, письмовий стіл або місце для зберігання іграшок. На «другий» поверх, де і розташовується саме спальне місце, ведуть сходи. Такий варіант ліжка подобається самим дітям, адже горище дуже затишне і зручне для дитячих ігор.

  • Двох’ярусне ліжко

Такий варіант ліжка актуальний для сімей, в яких дві і більше дитини. У таких сім’ях часто гостро стоїть питання про брак місця, а двоярусні моделі дозволяють ефективно розмістити спальні місця для дітей. Тому для сімей, які мають більше двох дітей, таке ліжко стане кращим рішенням.

  • Відкидні і викатні ліжка

Останнім часом популярністю користуються моделі ліжок, спальне місце яких вбудоване вертикально або горизонтально в меблі. Такі ліжка займають простір кімнати тільки під час сну, на час неспання дитини його можна легко скласти, звільнивши корисне місце для ігор. Цього вільного простору завжди і не вистачає в дитячій.

 
comments powered by HyperComments