Главная / Поради / Як вибрати кімнатні тапочки дитині

Як вибрати кімнатні тапочки дитині

Малюку, який починає ставати на ніжки, підійдуть пінетки або м’які тапочки. Їх виготовляють з флісу, овчини, повсті. Кімнатні тапочки для дитини можуть бути хутряні або в’язані. Але що ж вибрати? Перш за все, вибір залежить від температури приміщення, в якому перебуває дитина. Дітям трьох-, чотирьох років потрібно купувати тапочки з задником. Якщо малюк не повзає, а впевнено стоїть на ногах і при цьому ходить протягом дня, задник виступає в ролі фіксатора п’яти. З чотирьох років дитина може носити тапочки без задника — шльопанці. Але це в тому випадку, якщо у малюка все гаразд з ортопедією. Найголовніше, звичайно, щоб тапочки були комфортними.

13-12-14-foto-600x450-1

Відвідування ортопеда

Огляд ортопеда — це обов’язкова періодичне захід. Якщо з’являться порушення: деформація гомілки, плоскостопість, неправильний розвиток стопи, то дитині може знадобитися спеціальне взуття. Його носять постійно і в будинку, і на вулиці.

Ортопед може порадити спеціальні устілки або тапочки для корекції цих проблем. У садок дитині краще купувати тапочки, що добре фіксуються на нозі. Вони повинні мати просту застібку. Це можуть бути мокасини, сандалі або тапочки з липучками, виготовлені з текстилю або шкіри. Запам’ятайте, що дитяче взуття, треба вибирати дуже ретельно, враховуючи кожен нюанс.

Важливі деталі

1. Підошва — шкіра або пінка. Не буде парникового ефекту, а саме взуття легке.

2. Переважно взуття з супінатором і каблучком.

3. Купуючи тапочки, їх потрібно обов’язково приміряти. У них має бути комфортно. Допускається запас не більше 0,5 см.

4. Устілка повинна бути виготовлена з текстилю або шкіри.

5. Дитячі тапочки повинні бути виготовлені з дихаючого і безпечного матеріалу. Потрібно врахувати запах взуття.

Деяку роль при виборі відіграє зовнішній вигляд. Малюкам більше подобаються тапочки яскравих кольорів, з гарними малюнками. Сьогодні торгова мережа пропонує подібний товар у вигляді тапочок-іграшок. У них можуть бути хвостики, очі, вушка і лапки. У таких тапочках малюкові буде комфортно і тепло.

 
comments powered by HyperComments