Головна / Поради / Як вибрати модний годинник?

Як вибрати модний годинник?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

З найдавніших часів, як тільки годинник отримав своє поширення, він відігравав важливу роль не тільки в області функціональності (часу), але і в області підтримки моди і стилю. Фахівці кажуть, що в разі правильного вибору аксесуарів дуже легко можливо завершити образ кожного чоловіка або дівчини. Якісні годинники надають солідності певного заповітного «вогника», з їх допомогою можливо судити про фінансове становище будь-якої людини.

28-12-15-foto-600x450-1

Сьогодні перед тим, як придбати собі годинник, багато хто задається питанням: «А які варіанти є наймоднішими?». У першу чергу необхідно зрозуміти те, що наявність годинника завжди було і знаходиться поза модою, поза всіма цими тенденцій. Сьогодні модними бувають як жіночі, так і чоловічі варіанти, але … Все більша кількість стає універсальними, тепер багато які підходить для кожної статі.

У випадку зі слабкою статтю розібратися в тому, які варіанти годин підходять сьогодні можливо, але не так просто це зробити. Необхідно враховувати той факт, який говорить про вже стійкі тенденції. Багато дівчат неначе відчувають все це і роблять вибір на користь тих годин, які були, є і будуть завжди популярними.
Хочеться відзначити, що на даний момент модним варіантом вважається великий циферблат. Відомо, що на сьогоднішній день таким вважається циферблат, що має діаметр 3 сантиметри і більше. Наявність великих деталей на руці дівчини говорить про створення надзвичайного контрасту, про підкреслення маленької жіночої руки. В даному випадку грубість годин створить саме таку атмосферу, атмосферу витонченості.

Щоб великі моделі не були схожими на чоловічі варіанти, як правило, багато хто перебуває в пошуку варіантів з наявністю напівкоштовних і дорогоцінних каменів (причому в досить великій їх кількості). Природно, натуральний варіант таких каменів на годиннику скаже про їх досить високу вартість, але … Не слід робити швидких висновків, адже можливо взяти моделі з штучними каменями. Однак якщо справа доходить до використання натуральних варіантів дорогоцінного каміння, у даному випадку можливе розглянути срібло, золото і платину. Який метал мають найбільшу популярність? Всі вони однакові! Головне — правильно підібрати колірну гамму.

У разі вибору чоловічих годинників, доведеться трохи постаратися. На сьогоднішній день величезний функціонал часов Fossil на Timebar.ua настільки приваблює, що вибирати якийсь певний варіант немає ніякого сенсу. Доведеться подбати про те, щоб в наявність було, як мінімум, 2 різних девайса для роботи, щоб підкреслити свій стиль одягу. Наприклад: класичний варіант одягу вимагає відповідного рівня від ручних годин; спортивний варіант передбачає також певну самостійність. Не можна просто взяти і одягнути годинники, які активно використовувалися в офісах і на переговорах на природу на шашлики. Це, як мінімум, буде дратувати очі оточуючих (краще їх взагалі не брати з собою).

Чоловіки, на жаль, в даному випадку більш серйозно ставляться до вибору годин, починаючи від фактора варіанти одягу (спорт, класика) і закінчуючи тоном туфель.

Тобто, вибрати модні годинники на даний момент для чоловіка або ж дівчини можливо, проте в даному випадку доведеться розібратися у всіх тонкощах даного вибору. Якщо зробити вибір неправильно, в найближчому майбутньому можливо про це дуже сильно пошкодувати.

 
Loading...
comments powered by HyperComments