Главная / Різні цікавинки / Як вибрати мотор для човна

Як вибрати мотор для човна

 
 

45545_250В умовах великого розмаїття моделей двигунів стає все складніше зрозуміт, як вибирати мотор для човна і на що звертати увагу в першу чергу новачкові і любителю риболовлі.

Враховуючи, що всі мотори для човна діляться на двох — і чотиритактні, хочеться порекомендувати вибрати для надувного човна саме двотактні, враховуючи їх меншу вагу в порівнянні з чотиритактними. Двотактні придбати логічно ще й тому, що вони прості в обслуговуванні і не зобов’язують допускати до себе майстрів виключно із спеціалізованих майстерень. Транспортуються такі мотори також дуже просто, що не створює додаткових турбот їх новому власнику.

Далі слід визначитися з потужністю до мотора для човна. Наприклад, потужність мотора 15 к.с. підходить для човнів довжиною від 3.4 до 3.6 м., 18 к.с. — 3.5 — 3.8 м., а човнам менш 3.4 метра підійде мотор з потужністю до 15 к.с.

Враховувати необхідно і наступний закон: 1 к.с. витягує 30 кг. Прикиньте вагу човна, багажу, пасажирів і розділіть цю сумарну вагу на 30. В результаті отримуєте необхідну потужність мотора.

Добре б заздалегідь визначитися, скільки людей буде відправлятися з вами на рибалку у вашому човні. Якщо, в основному, ви не любитель компанії на улюбленій вами рибалці, тоді і купувати потужний, а значить і важкий мотор, щонайменше, нерозумно. З іншого боку, для любителя оточувати себе веселою кампанією на риболовлі буде необдумано взяти той мотор, потужність якого не зможе вивести човен на жадану водну гладь. У разі ж, якщо ви вирішите відразу взяти потужний мотор для човна, призначеного для колективного плавання, але в перспективі, то будьте готові самостійно носити важкий мотор від машини або гаража до човна. Також варто визначитися з магазином, який займається http://motorus.su/.

Вибирати відразу максимально допустиму потужність мотора, яка вказана на човні небезпечно ще й тому, що він може пошкодити транец човна і ремонт плавучого засобу буде неминучий.

 
comments powered by HyperComments