Главная / Поради / Як вибрати сейф для зброї

Як вибрати сейф для зброї

Людина, яка постійно має справу зі зброєю, напевно знає, що за законодавством вона зобов’язана зберігати свої «раритети» у спеціально відведеному місці – захисному сейфі. Це розумна міра обережності. Але часто менш досвідчені стрілки, які лише вступають у великий і різноманітний світ озброєння та засобів безпеки, губляться при вигляді численних варіантів сталевих шаф – великих і маленьких, з додатковими відсіками і без, дорогими і тими, що продаються задешево.

oshn Як діяти у відповідності з законом, але при цьому заощадити якнайбільше коштів? Нарешті, як відрізнити хорошу модель від поганої, придатної лише для зелених молодиків? Ці питання мучать багатьох новачків.

Почнемо з того, що встановлені правила щодо зберігання зброї досить ліберальні. Колись вважалося, що Ви можете не тільки розміщувати рушницю, що залишилася від дідуся, в наглухо закритому сейфі, але і класти її в простий металевий ящик і навіть короб з дерев’яною основою, оббитих залізом! Але все ж починаючому власнику зброї краще зупинитися на перевірених часом сейфах.

Тим більше що в перерахунку на витрачені зусилля і гроші простий сейф без особливих претензій обійдеться вам дешевше, ніж ящик, який доведеться спочатку довго шукати, потім латати в ньому дірки, встановлювати потужний замок… і після цього все одно турбуватися за безпеку конструкції! Не дізнавайтеся в Інтернеті, як заробити побільше коштів – краще запитайте, як вибрати сейф для дому, офісу чи квартири, який ідеально співвідноситься з ціною і якістю.

Повірте, таке питання на тематичному форумі викличе куди більше розуміння і поваги.

Недбале зберігання зброї, яке призвело до отримання ран іншою людиною чи дитиною, може обернутися для вас тюремним ув’язненням. Тому поставтеся з особливою уважністю до того, щоб код на електронному замку або шифр на механічному не перебував у вільному доступі.

Якщо сейф куплений перед отриманням ліцензії, потурбуйтеся тим, щоб встановити його на місце відразу ж, закріпивши болтами на стіні. Заздалегідь перевірте, чи влазить зброя у відсік з запасом: не варто брати сейфи «впритул» — це буде створювати багато незручностей кожен раз, коли ви будете втискати рушницю в крихітний простір між дверима і задньою стінкою.

І, нарешті, не варто забувати, що за правилами боєприпаси і зброя зберігаються окремо. Можливо, для виконання цієї умови слід заздалегідь потурбуватися вибором сейфа поменше, який знаходиться в прямій доступності від вас?

 
comments powered by HyperComments