Главная / Поради / Як вибрати сітку рабицю для забору

Як вибрати сітку рабицю для забору

 
 

Огорожа ділянки вимагає застосування надійної і довговічною сітки, стійкої до розтягування, деформації, провисання, а також бажано захищеної від іржі і корозії.

23-03-16-foto-600x452-1

Як правило, виробники випускають товар в рулонах по 10 м стандартною висотою 1,5 м з переплетеннями різних форм і розмірів, вічка варіюють від мінімальних 10х10 мм до великих 50х50 мм. При необхідності, можна оформити індивідуальне замовлення зі спеціальними параметрами — висотою до 4-х м і довжиною рулону до 18 м.

Ви самі вирішуєте, яким буде ваш паркан! Висота конструкції, розмір і малюнок вічків — багатий вибір для втілення побажань клієнтів!

Види сітки рабиці і їх особливості

Яка буває http://www.metall-holding.com.ua/ чи в інших містах України? Технології виробництва і міжнародні стандарти якості дозволяють виділити наступні типи сітки:

Неоцинкована — виготовляється з чорного металу і не має покриття, тому вимагає обробки і фарбування;

Оцинкована — поверхня покрита спеціальним захисним шаром цинку, стійкого до іржі і корозії;

Пластифікована — покрита полімерним покриттям для захисту від агресивного середовища і надання їй блиску.

Виріб з чорного дроту — варіант найекономічніший, але у нього є істотний недолік: вона абсолютно не захищена від корозії. Щоб запобігти поширенню іржі і розриву сітки, загородження необхідно буде регулярно фарбувати і обробляти.

Найякіснішим і довговічним матеріалом вважається продукція з оцинкованого дроту. Завдяки захисному покриттю огорожа буде приємно блищати в променях сонця і зовсім не бояться іржі!

Сітчасту огорожу з полімерним покриттям можна не тільки експлуатувати тривалий час, воно також буде радувати око своїм яскравим кольором і блиском. Єдиний недолік цього матеріалу — його досить висока вартість, яка робить його не настільки популярним в застосуванні матеріалом.

Хочете побудувати паркан з рабиці дешево? Тоді зупиніть свій вибір на оцинкованій сітці, яка і коштує недорого, і за своїми характеристиками дуже приваблива.

Існують наступні види огорож з сітки рабиці:

Класичний — сітка просто натягується між опорними стовпами, може додатково бути зафіксована за допомогою натягнутого зверху дроту.
Секційний — матеріал знаходиться в секції-екрану зі звареного металевого куточка.
Комбінований — сітка завжди може бути використана в комплексі з іншими матеріалами — дерево, профнастил, камінь, бетон.

Як вибрати сітку рабицю: увага до деталей

Купуючи сітку рабицю в рулонах або у вигляді нарізних секцій, обов’язково пильно огляньте її. Ознаки сумлінного виробництва і як наслідок довговічного і якісного матеріалу:

  • Всі вічка повинні бути рівними і однаковими;
  • Краї загнуті і добре обрізані;
  • Вага рулону не може бути більше 80 кг;
  • На рулоні є інформація про виробника, розміри, дата виготовлення.
 
comments powered by HyperComments