Главная / Поради / Як вибрати унітаз

Як вибрати унітаз

Унітаз — це елемент сантехніки, що купається один раз на 40—50 років. Точніше, період експлуатації залежить від матеріалу, з якого вироблено корпус. Допустимо, якщо це фарфор то, термін використання може досягати півсторіччя. Проте коли річ йде про фаянс, він скорочується до 30—35.

1-13-12-2016-600-450

Варто зазначити, що є зовсім екзотичні матеріали, з яких роблять сантехніку. Так у деяких будинках можна побачити пластикові, скляні і навіть «золоті» унітази. Сама стилістика виробів також відрізняється. Допустимо, якщо туалетна кімната виконана у стилі бароко, то потрібен унітаз, який пасуватиме цьому дизайну.

Щоб купити унітаз, виконаний у стилі, який ідеально пасуватиме до вашої туалетної кімнати заходьте у магазин сантехніки за посиланням http://santehsvit.com/category/unitaz/, тут ви знайдете широкий вибір і доступні ціни. Мало того, в наявності безліч фільтрів, котрі допоможуть швидше знайти пригідний виріб, серед них є такі, як:

  • Виробник,
  • Монтаж,
  • Злив,
  • Підвід води
  • Колір,
  • Комплектація,
  • Повільний спуск.

Тепер поговоримо про кожен з цих фільтрів окремо. Від компанії-виробника залежить якість виробу. Частіше за все перевагу надають європейським виробникам. Найкращими вважаються унітази вироблені у Чехії та Італії. Проте визнаним лідером у цій сфері є Германія. Також варто згадати Польщу. С кожним роком виробники цієї країни демонструють усе кращі й кращі показники.

Як недивно, проте товарів українського виробництва у цьому секторі ринку майже не має, а жаль. Адже багато українців віддали б перевагу українській сантехніці належної якості та за доступною ціною.
Унітаз може монтуватися у підлогу, або бути підвісним. При виборі перш за все слід опиратися на тип каналізації у вашому будинку. У більшості будинків вивід труб виходить з підлоги. Проте у новобудовах усе частіше зустрічається другий варіант.

Злив може бути трьох типів:

  • навісний,
  • горизонтальний,
  • вертикальний.

Звісно, вибір цього параметру також залежить від вашої каналізації. Перебудовувати усю систему заради однієї речі — не дуже вдала ідея.

Підвід води до бачка може бути чотирьох видів. У першому випадку труби монтуються ззаду, у другому знизу, у третьому збоку. У будинках, побудованих у кінці XX сторіччя частіше за все вода підводиться збоку.
Також варто зазначити, що існують унітази універсального типу. До них можна підвести воду будь-яким чином. Хоча подібний підхід може бути виправданим лише у тому випадку, якщо ви вирішили повністю змінити усю сантехніку й ще не визначилися з основним концептом.

Щодо кольору. Традиційно їх два: білий та чорний. Також слід зазначити, що існує безліч відтінків. Проте суттєво цей факт картини не змінює. Якщо ж ви хочете чогось незвичного, то колір прийдеться зробити самостійно. На щастя це нескладно. Достатньо взяти фарбу та валик.

Тепер щодо комплектації. Взагалі-то тут усього два варіанти: з сидінням чи без. Чесно кажучи, цей пункт найменш важливий. Проте якщо ви хочете добитися ідеальної гармонії, то варто брати товар у повній комплектації. Також це позбавить вас від потреби шукати сидіння самостійно.

У кінці розглянемо останній пункт. На перший погляд, він не дуже важливий, проте це не так. В дійсності гуркіт від сидіння, що падає дуже дратує. А тепер уявіть, що варто вам доторкнутися до нього рукою, як воно повільно опуститься до низу.

Є ще один важливий нюанс, про який не слід забувати, а саме конструкція зливного механізму. Від її якості залежить через скільки років бачок потрібно буде розбирати. Якісні механізми слугують 5—7 років. Краще за все їх роблять у Чехії та Германії.

 
comments powered by HyperComments