Главная / Поради / Як вибрати якісну біжутерію?

Як вибрати якісну біжутерію?

 
 

Біжутерія — це різноманітні прикраси, у виготовленні яких використовуються недорогі матеріали. Зовнішній вигляд прикрас дуже схожий з дорогими ювелірними виробами, але коштують вони значно дешевше. Саме тому вони популярні у представниць прекрасної статі.

18-09-15-foto-600x473-1

Кожна сучасна жінка прагне стати неповторною, оригінальною і ефектною. Біжутерія дозволяє домогтися цього без значних матеріальних витрат. Треба тільки знати, як підбирати прикраси, які найкраще підкреслять вашу індивідуальність, образ і стиль.

Яку біжутерію вибрати

Звичайно, якісну продукцію випускають в багатьох країнах світу, але визнаними лідерами в цій галузі є італійські, французькі, чеські і бельгійські виробники. Купуючи вироби фірм з цих країн, ви можете бути більш впевнені, що придбали якісні кільця, сережки, кольє і ін.

Якісна біжутерія в Києві реалізується не тільки в спеціальних салонах, але в в інтернет-магазинах. Магазин бижутерии киев саме тким і є. Як же не помилитися у виборі?

Правила вибору прикрас

1. Ніколи не поєднуйте біжутерію з натуральними коштовностями.
2. Підбирайте комплект біжутерії (сережки і каблучки кольє і браслети і т.д.), так ви підкреслите свою витонченість, і образ буде більш гармонійним.
3. Під час покупки комплекту вибирайте прикраси різних розмірів. Прикраси різного розміру найбільш ефектно виглядає на представницях прекрасної статі.
4. Обов’язково приміряйте вироби, які сподобалися. Вони повинні підходити до особливостей вашого обличчя, рук, тіла. Браслети не повинні спадати з вузьких зап’ясть, а сережки не повинні бути занадто важкі і т.д.
5. Подумайте, до якого одягу підійде той чи інший виріб, адже важливо щоб все поєднувалося.
6. Не економте. Дуже дешева біжутерія буде і виглядати як «дешевка», а в деяких випадках неякісні матеріали можуть викликати і алергію.

Декілька порад

Дуже важливо знати, які вироби краще всього виглядають на жінці. Світлошкірим і темноволосим жінкам слід вибирати біжутерію жовтого, чорного та рожевого кольору. Золотоволоскам з персиковим відливом шкіри підійдуть яскраво-сині, лимонні і зелені кольори прикрас. Світлорусі дівчата з блідою шкірою підкреслять свої переваги за допомогою виробів блакитного, сталевого, бордового і рожевого кольорів. Смуглянкам буде до лиця біжутерія синього, зеленого і оливкового кольорів.

 
comments powered by HyperComments