Главная / Поради / Як заквітчати свою садибу за допомогою троянд

Як заквітчати свою садибу за допомогою троянд

Троянда заслуговує на те, щоб її називали царицею квітів. На цю прекрасну квітку неможливо не звернути увагу. Завдяки своїм приємним пахощам, естетичному вигляду, всілякими відтінками та кольорами ця рослина користується великою популярністю в усьому світі. Щоб прикрасити садибу, потрібно придбати садженці троянд оптом в Україні, які можна підібрати за каталогом. Але не самими трояндами виконується декор земельної ділянки.

садженці троянд

Вирощування квітучих рослин на присадибних ділянках

Кожний садівник хоче, щоб квіти, які ростуть на клумбах, були оригінальними та яскравими. Як приємно тішити зір садом, вирощеним самостійно із застосуванням гарних рослин. Тому вдало підібрані саджанці вражають та грають одну з основних функцій у створенні красивого краєвиду.

Загальна інформація

Створюючи затишний квітучий куточок та втілюючи свої бажання, головне – додержуватися міри та доцільності у всьому. Перед плануванням саду треба старанно продумати перелік рослин, якими хотілося б прикрасити ділянку, щоб не отримати неправильне сполучення кольорів та не посадити разом саджанці, які не можуть ужитися між собою.

Квіти – це не тільки декоративні елементи, а й необхідні частини присадибних ділянок. Краще за все обрати незначну кількість різновидностей без нагромадження всіх вподобаних квітучих рослин, підкресливши все значне та найцінніше.

Думаючи про те, що посадити, перш за все необхідно дотримуватися принципів загальнодоступності та зручності у їх розведенні, це значно полегшить задачу облагородження рабаток. Щоб зрозуміти, що конкретно саджати, потрібно вивчити реальну ділянку з її недоліками та перевагами.

Догляд за трояндами

Деякі люди вважають, що розведення цієї найпрекраснішої квітки – елементарне діло, але це не так. Перш за все треба докладати максимум зусиль та робити вірні кроки, і тоді все буде гаразд.

Цілком всі культурні види троянд розводять вегетативним способом, а правильно кажучи – розподілом куща, відростками та кореневими паростками.

Ці квіти мають безліч сортів. Вибрати можливо на сайті https://sadco.com.ua/ru/catalog/roza/, вивчивши потреби й переваги кожного з них.

Піклування, необхідне трояндам:

  • для гарного росту їх треба обов’язково удобрювати, щоб захистити від нападу шкідників;
  • дуже люблять сонячне сяйво, тому бажано їх висаджувати на добре освітлених ділянках;
  • щоб квіти зростали красивими та ароматними, варто гарно удобрювати землю, використовуючи кісткову муку, компост, перегній, перемелені водорості;
  • троянди полюбляють вологу, отже, потрібно постійно поливати їх, та слідкувати за тим, щоб ґрунт не пересихав.

Виконавши всі вказані вище рекомендації можна отримати прекрасні та благородні квіти, що принесуть натхнення будь-якому шанувальнику краси.

Обрізка навесні

Спеціалісти визнають, що при обрізі троянди весною, а не восени, вона одержує набагато більше можливостей добре витримати чергову зиму.

Перш за все трояндовий кущ позбавляють від сухих та ушкоджених гілочок. Потім коло нього відбирають декілька основних розгалужень і обрізають до найпершої живої бруньки.

Далі з куща видаляють всі побічні відростки, що згущають його та перешкоджають створюванню крони. Необхідно звільнити саджанець так, щоб посередині він залишився неприкритим.

Паростки троянд підрізають на різну довжину, при цьому висоту вибирають не тільки за своїм побажанням, але і враховуючи природні умови регіону. Також звертають увагу на різновидність цих квітів. Скажімо, чайні сорти підрізають до 0,8-1 м., високі та вид флорибунда – до 0,5 м., звичайні троянди – до 0,1-0,3 м.

Прикрасивши свою присадибну ділянку чудовими кольоровими квітами, буде дуже приємно розміститися на відпочинок, насолоджуючись їх красою та пахощами. Фахівці довели, що квітучі рослини корисно впливають на психологічний стан людини: вгамовують нерви та усувають стрес.

 

 
comments powered by HyperComments