Главная / Ґаджети / Як зарядити телефон за 12 хвилин

Як зарядити телефон за 12 хвилин

Південнокорейська компанія Samsung Electronics анонсувала створення нового акумулятора для мобільних пристроїв на основі графена, який дозволяє в п’ять разів скоротити час зарядки і продовжити термін використання батареї. Про це повідомляє науково-дослідний підрозділ конгломерату Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT).

Вчені з SAIT успішно синтезували тривимірні об’єкти з графена, які назвали «графеновыими кульками». Ця структура, як йдеться в повідомленні науково-дослідної організації, «збільшує термін служби і дає можливість швидкої зарядки». Акумулятори на основі «графенових кульок» зможуть проходити через 500 циклів зарядки-розрядки із збереженням первісної потужності.

Як розповіли розробники Samsung південнокорейському агентство Ренхап, новому акумулятору на основі графену необхідно всього 12 хвилин, щоб повністю зарядити батарею мобільного пристрою. Літій-іонні зарядні пристрої справляються з такою операцією не менш ніж за годину.

У повідомленні Samsung Advanced Institute of Technology зазначається, що даний зарядний пристрій успішно функціонує при температурі від 5°C до 60°с.

Samsung вже подала патентні заявки на дану розробку в США і Південній Кореї.

Восени 2016 року компанія Samsung оголосила про відкликання зі світового ринку 2,5 мільйона смартфонів Samsung Galaxy Note 7 після численних повідомлень про їх займання під час підзарядки. На початку жовтня Samsung довелося призупинити виробництво Galaxy Note 7.

За повідомленням південнокорейського конгломерату, причиною загоряння акумуляторів смартфонів Galaxy Note 7 стали неполадки, пов’язані з їх проектуванням та виробництвом.

Графен являє собою одиночний шар атомів вуглецю, з’єднаних між собою структурою хімічних зв’язків, що нагадують структуру бджолиних сот. Він відрізняється високою міцністю і унікальними електричними властивостями. За створення графена Костянтин Новосьолов та Андрій Гейм отримали Нобелівську премію 2010 року з фізики.

Натхнення: econet.ru

 

 
comments powered by HyperComments