Главная / Різні цікавинки / Як знищити зомбоящик?

Як знищити зомбоящик?

Телевізор — річ, відома нам з дитинства. Цей, такий звичний, радіопристрій часто вмикається нами при вході в помешкання, і вимикається аж тоді, коли ми йдемо спати. Що б ми не робили у кімнаті — він сам по собі бубонить щось незрозуміле, чи транслює дурнуваті серіали, що супроводжуються таким же дурнуватим сміхом. Ми клацаємо пультом “по колу”, намагаючись знайти щось краще, але найчастіше — марно. Знайома картина? Авжеж! Ось тому його й називають “зомбоящиком”. Адже телевізор — це пасивне джерело інформації, яке заливає в голову не те, що ми хочемо, а те, що саме “ллється” з екрану та динаміків.

Звісно, час на місці не стоїть — з’явився Інтернет. І тому все більше й більше ми надаємо перевагу комп’ютеру перед телевізором. В родині з’являється два, три, а то й чотири комп”ютери, і кожний член родини сидить за ним у своєму кутку. Адже Інтернет — мережа індивідуальна… Чи добре це впливає на родину, де поступово зникають спільні інтереси? Питання риторичне.

05-01-15-foto-600x396-2

Як же зробити так, щоб телевізор повернув собі чільне місце центру Сімейних розваг? Це досить просто! Ви, наприклад, можете купити собі телевізор з функцією “Smart-TV”. Це телевізор, який має всередині вбудований комп”ютер, і дозволяє мати ряд функцій, які звичайному телевізору недоступні. Проте, якщо ви не маєте наміру бігти до магазину за новим телевізором — є інший вихід.

Сьогодні випускаються сучасні та потужні приставки майже до будь-якого телевізора, які додають йому майже необмеженого “розуму”. Їх називають по-різному. Одна з назва — медіацентри.
То що ж може медіацентр? Як він підключається до телевізора?

Найновіші пристрої від компанії МЕНС підключаються до майже будь-якого телевізора, який має HDMI-роз”єм чи навіть AV-вхід. Потужні багатоядерні процесори та гнучка операційна система Android в медіацентрі роблять доступними величезну кількість програм, яких налічується мільйони. Серед них — ігри, навчальні програми, бібліотеки тощо. Через такий медіацентр ваш телевізор можна легко підключити до Інтернету- як кабелем через роз”єм Ethernet RJ-45, так і через бездротовий WiFi. Це одразу розширить можливості телевізора до безмежних!

Медіцентр має потужні інтерактивні можливості, тобто засоби взаємодії з віддаленими джерелами інформації. Через роз”єм USB OTG ви можете підключити клавіатуру чи мишку. Це ж можна зробити через Bluetooth. Отже, ви отримуєте моживість “серфити” WWW-простором, цілеспрямовано шукати інформацію чи просто відповісти на e-mail.

Звичайно, тепер ваш телевізор зможе демонструвати відео практично у всіх форматах, а не тільки те, що “передають” через телеефір, по кабельному ТБ чи зі супутника. І останнє: в сучасний медіацентр вбудовано відеокамеру. І тепер спілкуватись через Skype ви зможете на весь ТВ-екран, і всією родиною.

Підсумовуємо: маючи медіацентр, ви отримуєте: ігри, інтернет, невичерпну бібліотеку та відеотеку, комп”ютер, дистанційне навчання! І все це — у телевізорі!

 
comments powered by HyperComments