Главная / Поради / Як зробити ремонт в кімнаті — покрокова інструкція

Як зробити ремонт в кімнаті — покрокова інструкція

Отже, з чого ж почати ремонт кімнати?

Для початку необхідно продумати послідовність дій і визначитися з сумою, яку ви готові витратити. Саме від цього і буде залежати, скільки буде коштувати ремонт вашої кімнати. При наявності коштів можна зробити капітальний ремонт кімнати і залучити до нього спеціалістів з remontdim.lviv.ua — замінити при необхідності двері, вікно, підлогове покриття і електропроводку.

14-09-16-foto-600x375-1

Важливий крок при підготовці до ремонту — складання кошторису. У нього включаються всі передбачувані витрати. Кошторис дозволяє найбільш ефективно планувати свої витрати, але, як показує практика, все одно на ремонт завжди витрачається трохи більше, ніж було заплановано спочатку. Але як би ви не хотіли заощадити, намагайтеся вибирати надійні матеріали перевірених виробників — це дозволить не розчаруватися результатами вашої праці.

Перший етап при виконанні всіх ремонтних робіт — звільнення приміщення від меблів і непотрібних конструкцій. Потім зі стін знімаються старі шпалери, демонтується старе підлогове покриття, а стеля ретельно очищається від побілки. У цей час потрібно подбати і про нову електропроводку. Стару проводку краще замінити, а зовнішню електропроводку прибрати всередину. Для цього стіни штробят, видовбуючи невеликі канавки, розетки і вимикачі встановлюють на зручному рівні.

На наступному етапі встановлюється нове вікно і демонтуються стара двері. Нові встановлюється в самому кінці, коли вже зроблені стіни і підлоги.

Потім можна приступити до вирівнювання, штукатурка, фарбуванню і обклеювання стін і стелі, а потім і до укладання нових підлог. І на завершальному етапі проводиться установка плінтусів, наличників і порожка під двері.

При косметичному ремонті кімнати передбачаються лише невеликі втручання в інтер’єр — фарбування стелі, заміна шпалер і плінтусів і т.д. Такий ремонт менш трудомісткий і вимагає набагато менших витрат.

Ми спробували поетапно розповісти, як зробити ремонт в кімнаті своїми силами. Продуманість дій і витрат дозволять перетворити ремонт зі стихійного лиха в приємну процедуру поновлення свого житла. А який ремонт вибрати — вирішувати тільки вам.

 
comments powered by HyperComments