Главная / Авто / Яка фірма стала світовим лідером з виробництва шин?

Яка фірма стала світовим лідером з виробництва шин?

Які вам відомі світові виробники шин? Автолюбителі в один голос назвуть Michelin, Bridgestone, Goodyear, Toyo, Nokian. У всьому світі близько мільярда автомобілів, всі вони використовують мінімум 4 шини, в результаті кількість виробленої гуми для машин просто захмарна. Але який же з виробників є лідером з випуску шин?

05-01-15-foto-600x308-1 (2)

Відповідь буде дуже несподіваною, оскільки жодна зі світових компаній і близько не підійшла до фірми, що випускає дитячі іграшки під назвою Lego. Дійсно якщо підрахувати кількість одиниць готових шин, то гігант в області конструкторів виробляє близько 381 мільйона автомобільної гуми на рік для своїх моделей (дані на 2011 р). Якщо порівняти дані показники, наприклад з Michelin або Bridgestone, то вони випускають в два рази менше шин.

Читайте також: Як вибрати зимові шини

Компанію Lego Group заснував в 1932 році підприємець з Данії, Оле Кірк Крістіансен. Тільки в 1947 році фірма зайнялася випуском іграшок, а перший конструктор Lego з’явився в 1949 році. Примітним є те, що всі елементи конструктора, які випускалися з 1958 року прекрасно підходять до конструктора, який виробляють зараз.

Натхнення: uincar.ru

 
comments powered by HyperComments