Главная / Технології / Японський роботизований готель

Японський роботизований готель

 
 

У Японії планують відкрити готель, в якому більшість функцій будуть виконувати роботи. Дивно, але зупинитися тут зможе дозволити собі кожен, так як готель планують зробити недорогим.

10-02-15-foto-600x407-2

Японія у багатьох асоціюється з високими технологіями і роботизацією. І відмінним тому підтвердженням стане готель Henn-na Hotel, який планують відкрити в тематичному парку Huis Ten Bosch, що в Нагасакі. Особливістю цього місця стане його максимальна роботизація. При цьому повідомляється, що жити в цьому ультрасучасному готелі буде відносно недорого. Перші 72 номери будуть доступні гостям вже в липні цього року. А в 2016 році планується відкрити ще 72 номера.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Отже, кого ж все-таки з персоналу замінять роботами? Насамперед — адміністраторів. Гостей Henn-na Hotel зустрічатимуть 3 робота з максимально людською зовнішністю. Творці проекту обіцяють, що, крім своїх безпосередніх функцій, роботи зможуть також підтримати бесіду з відвідувачем. Крім того, в готелі будуть працювати 4 механічних портьє. Ну і звичайно, на роботів перекладуть деякі «брудні» завдання на зразок чищення та прибирання.

Президент парку, де розташований готель, Хідео Савадов заявив, що його мета — створити найефективніший готель у всьому світі. Досить амбіційним виглядає і заява, що в планах компанії відкрити близько 1000 таких готелів у всіх куточках світу. Також очікується, що в перспективі близько 90% всіх робіт будуть доручені роботам.

Читайте також: Найдешевший готель у світі

Що до самих номерів, то тут теж не обійшлося без високих технологій. Наприклад, система розпізнавання обличчя гарантує, що в номер ніхто не увійде без дозволу. Що стосується «комплектації» номерів, то вона, скажімо так, мінімальна. При цьому гості готелю можуть самі замовити параметри, які їм подобаються, в будь-який момент за допомогою планшета.

10-02-15-foto-600x341-1

Відзначається також, що в готелі використовуються енергозберігаючі технології, це частково і дозволило зробити його більш доступним. Якщо говорити про ціну, то в компанії повідомили, що єдиної фіксованої плати не буде. У Henn-na Hotel діє система аукціону, і ціна буде залежати від попиту. Відомі розцінки на момент відкриття. Так, максимально можливі ціни після аукціону наступні: 60 доларів за одномісний і 153 долара за тримісний номер. Номери люкс, зрозуміло, коштують дорожче. Кімнати можна бронювати вже зараз на сайті готелю.

Натхнення: innoros.ru

 
comments powered by HyperComments