Главная / Технології / Японці створили мініатюрний телефон з найпростішими функціями

Японці створили мініатюрний телефон з найпростішими функціями

Японський виробник смартфонів, відома у світі компанія Willcom, розробила нову модель телефону, яка з’явиться тільки на внутрішньому ринку країни. Модель Phone Strap 2 (WX06A) — найбільш мініатюрний на сьогоднішній день апарат мобільного зв’язку.

31-12-14-foto-600x329-1

Довжина телефону — всього 70 міліметрів, ширина — 32, а товщина — 10,7 мм. Вага крихітки-телефону — 32 грами. Діагональ монохромного дисплея цього телефону дорівнює одному дюйму, його роздільна здатність також мінімально — 96 на 64 точки. Зрозуміло, і управління в такому апараті не сенсорне, а кнопкове. Причому кнопки фізичної клавіатури дуже маленького розміру.

У режимі розмови батарея Phone Strap 2 здатна протриматися дві години. У режимі очікування акумулятор пропрацює до 300 годин без підзарядки.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
В апарата є висувна антена, що в наш час фактично анахронізм. Сучасні мобільні телефони вже давно позбавлені цієї деталі. Нехай розміри цього апарату і мінімальні, але про його ціну такого не скажеш. За прогнозами, ринкова вартість Willcom Phone Strap 2 становитиме приблизно 380 доларів.

31-12-14-foto-600x338-1

Мініатюрні речі традиційно коштують на порядок вище, ніж повнорозмірні, оскільки їх виготовлення вимагає особливої ретельності і філігранності. Представники компанії Willcom поширили інформацію, згідно з якою апарат WX06A буде випущений в обмеженій кількості — 12000 одиниць. Телефон можна буде придбати тільки в Японії, на внутрішньому ринку, експорт цього товару не передбачається.

Читайте також: Майже 90% українців користуються мобільними телефонами — опитування

Ще не побачивши світло, Phone Strap 2 отримав звання найменшого і найлегшого мобільного телефону в світі.

Натхнення: innoros.ru

 
comments powered by HyperComments