Главная / Здоров'я / Ясний сон дає можливість позбутися від проблем в реальному житті

Ясний сон дає можливість позбутися від проблем в реальному житті

 
 

Британські вчені прийшли до висновку, що ясні сновидіння допомагають людям вирішити проблеми, з якими людина стикається в реальному житті.

5961a465fa7b96a22c19bcfe7eb074d2

З’ясувалося, що більш висока ступінь проникливості і інтуїції характерна тій частині населення, яка під час сну бачить ясні сюжетні картинки. Результати досліджень опубліковані в журналі Dreaming. Вчені з університету Лінкольна припускають, що люди, які бачать сни, в реальному житті володіють навичками швидкого вирішення проблем.

Читайте також: 

В експерименті брали участь 68 осіб з віком 18-25 років. Деякі з учасників ніколи не мали чітких сновидінь. Частина добровольців іноді відчували ясні смислові епізоди, а інші випробовувані бачили сни досить часто. В ході дослідження люди вирішували проблеми, створені вченими спеціально, для оцінки у добровольців проникливості і інтуїції. Експерти надали 30 завдань, які складалися з 3 слів.

За результатами досвіду, фахівці відзначили, що людина, яка регулярно бачить сни, вирішує проблеми на 25% більше тих, хто в процесі відпочинку не відчуває ясних картинок.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments