Главная / Земля / Єллоустонський вулкан готовий прокинутися

Єллоустонський вулкан готовий прокинутися

Співробітник Йеллоустонского національного парку США Хенк Хесслер заявив, що скоро може статися виверження вулкана, який знаходиться під парком. Воно може стерти з лиця Землі половину території США.

08-02-15-foto-600x253-1

Вчений називає тривожні ознаки катаклізму, що наближається: поява нових гейзерів, зростання числа і сили землетрусів по всьому парку, а також підйом рівня землі за останні 4 роки майже на 2 метри. Про лихо, що насувається, на думку вченого, говорить і статистка вивержень. За 17 мільйонів років вулкан вивергався понад 100 разів, останні викиди були 2 мільйони і 640 тисяч років тому. Так що час «сплячки» добігає кінця, і момент пробудження близький.

Читайте також: Вулкани розтоплюють льодовики Ісландії

Якщо цей гігантський супервулкан почне вивергатися, то величезна територія Америки може перетворитися на «мертву зону». Над вулканом утворюється величезна озонова діра, і тоді сонячна радіація перевищить чорнобильську. Вулкан викине близько трьох тисяч кубічних метрів попелу, який закриє Сонце на декілька років, мільярди тонн попелу проллються кислотними дощами, які знищать велику частину рослин на планеті. Температура різко знизиться.

Словом, Хенк Хесслер прогнозує Апокаліпсис, який змусить людей забути про свої сьогоднішні проблеми.

 
comments powered by HyperComments