Главная / Фото / Уфологи знайшли на Марсі стародавній інопланетний двигун (фото)

Уфологи знайшли на Марсі стародавній інопланетний двигун (фото)

В рамках чергової спроби довести існування розумного життя на Марсі мисливці за прибульцями почали бити в дзвони і тикати пальцем у фотографію марсіанської поверхні, на якій нібито представлені штучні артефакти, що є частинами якогось інопланетного двигуна. Цю дивовижну знахідку зробив уфолог Скотт С. Уоррінг, коли переглядав зображення, зроблені марсоходом «Кьюріосіті» американського аерокосмічного агентства.

c8cd61c2f7b9da1159eb77c0a58a78c5

На зображенні (дивіться вище), отриманому на 1954 марсіанський сол (день), чітко представлені об’єкти неприродної форми, що лежать на марсіанській поверхні «явно натякаючи на своє штучне походження», як кажуть мисливці за прибульцями. Останні вважають, що ці загадкові об’єкти є частинами двигуна інопланетного космічного корабля, який був викинутий прибульцями після того, як той вийшов з ладу.


Редактор західного журналу UFO Sightings Daily Уоррінг пише:

«Виявлені частини явно вказують на те, що були розроблені для якоїсь механічної роботи. Круглий об’єкт на знімку взагалі дуже схожий на якийсь електричний двигун. Знахідка може підтверджувати той факт, що у прибульців були механізми, які могли спрощувати їх життя. Обидва цих об’єкта колись могли бути частиною одного загального механізму, ймовірно, схожого на великий двигун, який мав рухливі частини як у вентилятора, але з меншою швидкістю обертання».

Раніше мисливці за прибульцями вже «знаходили» кілька об’єктів, які, на їхню думку, доводять існування життя на Марсі. Серед цих об’єктів були: «комахи», які знаходилися прямо поруч з марсоходом «Кьюріосіті»; монументи у вигляді обличчя; інопланетні марсіанські ракети; рештки стародавніх міст; дронів; обличчя «марсіанських гоблінів» і багато чого ще. Не кажучи вже про НЛО біля Міжнародної космічної станції. Всі ці «знахідки», на думку уфологів, свідчать на користь наявності життя на Червоній планеті.

Деякі навіть заявляють, що американське аерокосмічне агентство NASA не має права ігнорувати подібні явища і докази і взагалі сама прекрасно знає, що інопланетяни дійсно існують, але при цьому ховає від нас цю інформацію. Однак всі ці «факти» NASA неофіційно називає парейдолією — зоровою ілюзією фантастичного змісту. Ілюзією об’єктів, які насправді не існують. Міраж, одним словом.

 

 
comments powered by HyperComments