Главная / Всесвіт / Уряд США знає про існування НЛО

Уряд США знає про існування НЛО

З опублікованих Wikileaks документів випливає, що уряд США знає про існування НЛО, а саме про конкретний типі НЛО — «фастволкерів» (спритний) «Fastwalker».

fa7e867eefe7b883035e9333c1b51195
Таку назву «Fastwalker» використовує Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки ( North American Aerospace Defense Command, NORAD) описані НЛО змінюють напрямок зі швидкістю, на яку не здатні ніякі сучасні літальні апарати.

В документі від 6 березня 2015 року, написаному Бобом Фішем (історик НАСА і куратор перетвореного в музей авіаносця США USS Hornet) відправленому Джон Подеста (колишній радник Білла Клінтона і Барака Обами, який є в даний час головою передвиборної кампанії Хілларі Клінтон на президентських виборах) він описує розмову, яка відбулась між членами урядової Програми оборонних супутників (Defense Satellite Program, DSP) про останні спостереженнях «Fastwalker».

Фіш пише, що ці НЛО прилетіли з невідомих регіонів далекого космосу:

«Один з таких випадків призвів члена програми в особливий захват — йому вдалося зняти «Fastwalker». НЛО увійшов в атмосферу Землі з «далекого космосу» і його шлях фіксувався супутником, що належить програмі DSP».

В іншому листі, від 5 березня 2015 року, Фіш пише Подесті про необхідність істотних наукових доказів існування позаземного розуму:

«Необхідно зібрати наукові дані, що заслуговують довіри та поширити їх у суспільстві. В межах США така інформація існує вже багато років і до сих пір доступна для тих, хто знає, куди дивитися і що шукати».

Кілька подібних листів було відправлено журналістці Леслі Кін, що займається розслідуваннями, пов’язаними з НЛО і виступає за відкритість уряду в цьому питанні. Кін раніше звинувачувала уряд у приховуванні даних про появу «Fastwalker».

Враховуючи, які люди обговорюють ці НЛО, цілком можливо, що незабаром уряд США розкриє деякі відомі їм секрети, пов’язані з появою НЛО.

 
comments powered by HyperComments