Главная / Інтернет / З допомогою смайлів можна вивести з ладу месенджер WhatsApp

З допомогою смайлів можна вивести з ладу месенджер WhatsApp

В даний час знайдено вже не перший спосіб «зламати» популярний у всьому світі WhatsApp messenger. На цей раз користувачеві потрібно відправити всього кілька тисяч смайлів, щоб викликати поломку в додатку.

Варто нагадати, що раніше можна було відправити повідомлення загальним вмістом у дві тисячі знаків, яке після відправки здатне легко вивести з ладу WhatsApp того, хто одержав дане повідомлення. Після опублікованого розкриття WhatsApp ввели обмеження на кількість символів в одному повідомленні. На даний момент помилку знову виявив дослідник безпеки Індраджит Бхайян. Він пояснює, що відправивши своєму другові повідомлення, яке містить 4,2 — 4,4 тисячі emoji, можна вивести програму з ладу на останніх версіях платформ Android, а також браузерів Google Chrome і Opera. Але власникам iOS вкрай пощастило — на таких пристроях додаток WhatsApp тривало «зависне».

Щоб позбавиться від прикрої помилки, користувачеві слід видалити всю переписку з тим другом, який відправив шкідливе повідомлення. Також допоможе і перевстановлення програми. Розробники постараються виправити недолік вже в ближйшее час.

 

 
comments powered by HyperComments